کد خبر: 81953436 (5159022) | تاریخ خبر: 18/11/1394 | ساعت: 17:15|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

داورزنی:تور جهانی کیش گام بلندی در توریسم ورزشی است

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون والیبال ،گفت: حضور تیم ها و میهمانان خارجی با خانواده هایشان در تور جهانی والیبال ساحلی کیش گام بلندی در تحقق توریسم ورزشی است.

به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی افزود: در آستانه برگزاری رویداد مهم و بزرگی در جزیره کیش قرار داریم و حضور و رقابت تیم های ساحلی از 24 کشور دنیا گام بلندی در تحقق صنعت توریسم ورزشی است.
وی درباره میزبانی ایران در این رقابت ها،افزود: از چندین ماه پیش کارهای اجرایی و هماهنگی برگزاری تور جهانی در کیش آغاز شده است و مسئولین منطقه آزاد کیش و 'میکا مال' حامی اصلی این مسابقات نیز همکاری بسیار خوبی برای برگزاری این مسابقات دارند و به امید خدا تا چند روز آینده زمین های ساحلی کیش به طور کامل آماده برگزاری تور جهانی والیبال ساحلی خواهد شد.
داورزنی با بیان اینکه حضور 56 تیم در این رقابت ها قطعی شده است، افزود: در آستانه برگزاری رویداد بزرگی هستیم و 56 تیم از 24 کشور دنیا در این مسابقات شرکت خواهند کرد، با توجه اینکه کیش یک جزیره توریستی در ایران به حساب می آید، اکثر تیم ها و میهمانان با خانواده هایشان در این جزیره حضور پیدا خواهند کرد. همچنین تعدادی از ناظران و کارشناسان فدراسیون جهانی والیبال نیز در این مسابقات به عنوان مهمان حضور پیدا می کنند.
وی ادامه داد: افرادی هم از سوی سفارت خانه ها برای تماشای این مسابقات به کیش سفر خواهند کرد.
رئیس فدراسیون والیبال از قضاوت 16 داور بین المللی والیبال ساحلی در این رقابت ها خبر داد و گفت: برخی از این داوران نیز درخواست حضور با خانواده در جزیره کیش و مسابقات را دارند که در مکاتبات با فدراسیون جهانی نیز برای هرنوع همکاری اعلام آمادگی کردیم.
جمهوری اسلامی ایران از 25 تا 30 بهمن ماه برای نخستین بار میزبان تور جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش خواهد بود.
ورزشی(1)**1379** 1701

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال