مدیرعامل نساجی مازندران: میزبانی، حق تیم فوتبال خونه به خونه است

ساری-ایرنا- مدیرعامل نساجی مازندران هرگونه اختلاف بین دو تیم مازندرانی حاضر در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول جام آزادگان را رد کرد و گفت : میزبانی حق تیم خونه به خونه مازندران است و ما نیز حمایت می کنیم.

محمدحسن حیدرزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود : بحث باشگاه نساجی بر سر مسابقات شهرآورد(دربی) هفته سوم بین تیم های نساجی و خونه به خونه فقط مربوط به پایین بودن گنجایش ورزشگاه هفتم تیر بابل به عنوان محل برگزاری این مسابقات بوده است.
وی ادامه داد: به دلیل نزدیکی شهرهای قائمشهر و بابل، خاستگاه دو تیم نساجی و خونه به خونه مازندران ، از دیدار شهرآورد بین این دو تیم هواداران زیادی استقبال می کنند که با ظرفیت پایین ورزشگاه هفتم تیر بابل ، امکان حضور تمام تماشاگران وجود نخواهد داشت.
حیدرزاده گفت : مطرح کردن این مباحث به معنای نادیده انگاشتن حق میزبانی خونه به خونه نبوده است و درخواست ما بیشتر متوجه مسئولان استانی است که به فکر ورزشگاه بزرگ تری در داخل استان باشند.
وی افزود : هیچ اختلافی بین دو تیم نساجی و خونه به خونه مازندران وجود ندارد و هر دو تیم در مسابقات حساس پیش رو و وضعیت حساس رقابت های نیم فصل دوم رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان نیاز به آرامش بیشتری دارند.
مدیرعامل نساجی مازندران گفت : هر تصمیمی که مسئولان مرتبط درباره بازی دو تیم خونه به خونه و نساجی مازندران در رقابت های شهرآورد که هفته جاری برگزار می شود، بگیرند ، ما تایید می کنیم و از لحاظ تیمی مشکلی برای برگزاری این مسابقه نداریم.
هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان ششم بهمن همزمان در 10 شهر کشور برگزار می شود و در مازندران هم تیم خونه به خونه میزبان تیم هم استانی خود نساجی مازندران در بابل است.
دیدار دور رفت این دو تیم در نیم فصل اول در قائمشهر به میزبانی نساجی مازندران برگزار شده بود که تیم میزبان با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید .
اکنون از 22 بازی انجام شده در رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان تیم خونه به خونه مازندران با 37 امتیاز در رده چهارم و نساجی مازندران با 29 امتیاز در رده هفتم این رقابت ها قرار دارند.
6982/1654/1042

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال