ملی پوشان تنیس ایران در راه حضور در پیکارهای فیوچرز

تهران – ایرنا – دبیر فدراسیون تنیس از حضور ملی پوشان تنیس ایران در یک دوره رقابت های بین المللی فیوچرز تا پایان امسال خبر داد.

کامیار کیمیایی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ثبت نام اولیه برای حضور ملی پوشان تنیس در چند دوره پیکارهای بین المللی فیوچرز انجام شده است که به زودی مراحل اعزام آنان به یک دوره از این مسابقه ها آغاز می شود.
وی درخصوص میزبانی ایران برای برگزاری رقابت های بین المللی فیوچرز اظهار داشت: در تلاش هستیم تا یک دوره از این مسابقه ها را تا قبل از سال جدید در تهران برگزار کنیم و میزبانی این پیکارها را اردیبهشت ماه سال آینده در کیش انجام دهیم.
کیمیایی درمورد اردوهای آمادگی تیم ملی تنیس گفت : ملی پوشان تمرینات خود را زیر نظر سعید احمدوند سرمربی تیم ملی انجام می دهند تا خود را برای رقابت های آتی آماده کنند.
وی ادامه داد : خوشبختانه مصدومیت محسن حسین زاده برطرف شده است و این ملی پوش از هفته آینده به اردو ملحق می شود.
دبیر فدراسیون تنیس درباره وضعیت شاهین خالدان دیگر ملی پوش ایرانی افزود : این تنیس باز تمرینات خود را در آمریکا انجام می دهد و عملکردش در رقابت های 25 هزار دلاری لس آنجلس نشان داد که در آمادگی مطلوبی قرار دارد.
وی اضافه کرد : خالدان به طور مستمر با سرمربی تیم ملی تنیس در ارتباط است و برای حضور در رقابت های فیوچرز به تهران باز خواهد گشت.
کیمیایی درخصوص برگزار نشدن لیگ برتر تنیس در سال 94 اظهار داشت: متاسفانه مشکلات مالی باشگاه ها باعث شد تا امسال این رقابت ها برگزار نشود اما رقابت های جام حذفی اواسط بهمن ماه با حضور گسترده تیم ها در کیش برگزار خواهد شد.
انوشا شاهقلی، امیر والا معدنچی، مهدی سوری، محمد کارگران اروجی و امیر حسین بادی تنیس بازانی هستند که در اردوهای آمادگی تیم ملی تنیس حضور دارند.
رقابت های تنیس جام دیویس در گروه سوم منطقه آسیا و اقیانوسیه اواخر تیرماه سال آینده با حضور 8 تیم (ایران، لبنان، ترکمنستان، هنگ کنگ، سوریه، کامبوج، جزایر پاسیفیک و سنگاپور) در تهران برگزار خواهد شد.
در پایان این پیکارها دو تیم برتر جواز حضور در گروه دوم رقابت های جام دیویس در منطقه آسیا و اقیانوسیه را کسب می کنند.
ورزشی (2) ** 9122 ** 1701

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال