خاکپور: مقابل قطر بدشانس بودیم/باید چین را شکست دهیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران، گفت: مقابل قطر بدشانس بودیم و موقعیت های ما در این مسابقه تبدیل به گل نشد.

به گزارش ایرنا، محمد خاکپور سرمربی تیم فوتبال المپیک پس از شکست 2 بر یک تیم کشورمان مقابل قطر، گفت: بازی امروز کاملا در اختیار تیم ایران بود و بازیکنان اهداف تاکتیکی ما را در زمین مسابقه به اجرا در آوردند.
وی ادامه داد: در نیمه نخست قصد داشتیم از سرعت بازیکنان خود بهره ببریم اما در نیمه دوم به دنبال حفظ توپ بیشتر بودیم. تمام کسانی که این بازی را که درسطح بین المللی برگزار شد دیدند قطعا از تماشای آن لذت بردند.
سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران، گفت: در مقابل قطر بدشانس بودیم و موقعیت های زیاد گلزنی ما تبدیل به گل نشد و برخلاف ما قطری ها در استفاده از موقعیت های خود خوشانس بودند.
وی تصریح کرد: از بازیکنان خود راضی هستم و آنها تمام تلاش خود را برای جبران نتیجه انجام دادند.
خاکپور از دست دادن ضربه پنالتی توسط روزبه چشمی کاپیتان تیم المپیک را اتفاقی طبیعی در فوتبال دانست و اظهار داشت هیچ چیز از شایستگی های چشمی کم نخواهد شد.
سرمربی تیم المپیک کشورمان عملکرد چشمی را در این بازی مثبت ارزیابی کرد و گفت: او تمام خواسته های ما را در زمین اجرا کرد. روزبه به خاطر از دست دادن ضربه پنالتی بسیار ناراحت بود و باید با او صحبت کنیم تا روحیه خود را بدست بیاورد.
خاکپور با اشاره به دیدار آینده تیم کشورمان مقابل چین، گفت: سوریه امروز چین را شکست داد و ما هم باید در این مسابقه پیروز شویم.
وی افزود: حذف شدن تیم چین نشان از ضعیف بودن این تیم نیست و ما هم باید مانند قطر از این گروه صعود کنیم.
سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران در خصوص اشتباهات صورت گرفته از سوی خط دفاعی تیم کشورمان، گفت: این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم در مقابل چین بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.
تیم ایران باید در سومین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک روز دوشنبه به مصاف چین برود و در صورت پیروزی در این مسابقه می تواند صعودش به دور بعد این رقابت ها را قطعی کند.
ورزشی **9118**1547

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال