حضور استیلی در تمرین ملوانان/ عیادت کادر فنی از غفور جهانی

انزلی - ایرنا - بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، عصر امروز (سه شنبه) بار دیگر پشت درهای بسته و این بار با حضور سرمربی تمرین کردند و پس از آن، کادر فنی با حضور در بیمارستان آریای رشت، از غفور جهانی مدیر فنی تیم، عیادت کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تمرینات تیم فوتبال ملوان بندر انزلی عصر سه شنبه در مجموعه ورزشی حسن رود پیگیری شد با این تفاوت که سرمربی ملوان پس از سه روز غیبت، امروز در تمرین ملوانان حضور داشت.
تیم ملوان امروز نیز مانند روز گذشته بدون بازیکنان اصلی و تنها با بازیکنان سرباز خود تمرین کرد، پژمان نوری امروز نیز در این تمرین حضور نداشت و تمرین ملوانان مطابق روز گذشته، به بدنسازی و پاس های کوتاه و بلند و حفظ توپ و بازی در مقابل هم ختم شد.
اجازه نداشتن خبرنگاران و هواداران برای حضور در این تمرینات به دلیل تصمیم های اتخاذ شده توسط سرمربی و هیات مدیره باشگاه ملوان از دیگر نکته های قابل توجه این دوره از تمرینات است و باشگاه ملوان اعلام کرده است تا اطلاع ثانوی، تمام تمرینات پشت درهای بسته و بدون حضور هواداران و خبرنگاران خواهد بود.
اعضای کادر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از پایان تمرین امروز، با حضور در بیمارستان آریای شهر رشت، از غفور جهانی مدیر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده، عیادت کردند.
حال عمومی جهانی از پیشکسوتان فوتبال گیلان و انزلی و مدیر فنی ملوان، خوب گزارش شده است.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی فردا (چهارشنبه) شهر انزلی را با اتوبوس به مقصد تهران ترک خواهند کرد، سپس با پرواز، از تهران عازم جزیره کیش برای برپایی اردویی هفت روزه می شوند.
هیات مدیره باشگاه فرهنگی - ورزشی ملوان بندرانزلی شنبه گذشته (نوزدهم دی ماه) در اعتراض به تغییر کد محل خدمت سربازی مهدی شریفی و انتقال این بازیکن از ملوان بندرانزلی به تراکتورسازی تبریز، تصمیم به کناره گیری از لیگ برتر فوتبال ایران گرفت.
در همین زمینه باشگاه ملوان اعلام کرده که مجمع عمومی باشگاه هفته آینده به صورت اضطراری و فوق العاده تشکیل جلسه خواهد داد تا درباره کناره گیری تیم فوتبال بزرگسالان ملوان بندرانزلی از لیگ برتر تصمیم نهایی خود را اعلام کند.ک/3
7471/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال