رقابت های بین المللی اسکی دیزین لغو شد

کرج- ایرنا - مسابقات اسکی بین المللی اسنوبرد مارپیچ بزرگ که قرار بود از امروز یکشنبه در پیست دیزین برگزار شود، به دلیل ناهماهنگی های موجود و برغم حضور ورزشکاران، لغو شد.

به گزارش ایرنا، قرار بود رقابت های بین المللی اسکی اسنوبرد مارپیچ بزرگ امروز و فردا در مجموعه پیست بین المللی دیزین برگزار شود که به دلیل برخی ناهماهنگی ها، این مسابقات لغو شد.
ورزشکاران که از صبح امروز در پیست بین المللی دیزین حضور داشتند، به دلیل ناهماهنگی های موجود بین فدراسیون و مسئولان پیست دیزین، بعد از ساعت ها معطلی، پیست را ترک کردند.
سید جواد صید سرمربی سابق تیم ملی اسکی که چندی پیش به دلیل مشکلات پیش آمده با فدراسیون کنار رفت، مسئولیت پیست اسکی دیزین را بر عهده دارد.
مدیر پیست اسکی دیزین در گفت وگوی کوتاه با خبرنگار ایرنا، گفت که ما همه کارها را برای برگزاری مسابقات انجام دادیم و دلیل این ناهماهنگی را باید از فدراسیون اسکی جویا شوید.
سید جواد صید افزود: پیست دیزین برای برگزاری رقابت های بین المللی اسکی اسنوبرد مارپیچ بزرگ آماده است و تمام کارهای لازم را انجام داده ایم، اما فدراسیون حتی یک جلسه نیز برای هماهنگی این رقابت ها حضور نداشته است.
7422/1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال