وزیر ورزش جوانان:نگاه تبعیض آمیز به تیم ملی فوتبال امید باید رفع شود

بندرعباس - ایرنا- وزیر ورزش و جوانان،گفت: هرچند تیم ملی فوتبال امید دارای حاشیه های کمتری بوده است اما همین مقدار هم باید ازبین برود و نباید نگاه تبعیض آمیز به این تیم بشود.

به گزارش ایرنا، محمود گودرزی روز سه شنبه درحاشیه بازدید از اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در ورزشگاه 20هزار نفری خلیج فارس بندرعباس افزود: برای موفقیت تیم ملی امید باید کار جمعی و مشارکت همه سازمانها، کمیته ملی المپیک ، فدراسیون فوتبال و مردم صورت گیرد تا فوتبال ما بتواند پس از 40سال به المپیک ریو راه پیدا کند.
وی اظهار امیدواری کرد: با حمایت های همه جانبه یاد شده و تلاش سرمربی،دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان می توانیم چهار دهه غیبت فوتبال در المپیک را با حضور در المپیک ریو جبران نماییم.
وزیر ورزش و جوانان در ارتباط با حضور سرزده بازرسان یک نهاد بازرسی در فدراسیون فوتبال و خارج کردن اسنادی از این فدراسیون اظهارداشت: اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم اما در گفت و گوهایی که با رئیس فدراسیون فوتبال انجام شده،ایشان این موضوع را تایید کرده است.
گودرزی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران درخصوص شایعه اخراج چند تن از بازیکنان ایرانی شاغل در فوتبال قطر با انگیزه های سیاسی، گفت: فکر نمی کنم ورزش آنقدر به سیاست آلوده باشد که دو سه بازیکن که با قرارداد در آن کشور فعالیت دارند از فوتبال کنار گذاشته شوند.
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید ایران از روز شنبه هفته جاری در بندرعباس آغاز شده و فردا به پایان خواهد رسید.
وزیر ورزش و جوانان که در سفر به بندرعباس از سوی کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک همراهی شده است،پس از بازدید از اردوی تیم فوتبال امید،برای شرکت در همایش معاونان جوانان ادارات کل ورزش استانها، عازم قشم شد.
مرحله انتخابی رقابت های فوتبال بازی های المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل اواخر دی ماه امسال در قطر آغاز می شود و تیم امید ایران در گروه اول با تیم های سوریه، چین و قطر همگروه است.
604** 1701

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال