در حاشیه با تاخیر روی آنتن می رود

تهران- ایرنا- پخش سریال طنز در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری که قرار بود از شنبه آینده آغاز شود، احتمالا با تاخیر یک هفته ای روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.

یکی از مسئولان شبکه سه سیما روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه صداوسیما ایرنا گفت: از ابتدا قرار بود سریال در حاشیه با آغاز ماه ربیع الاول از شبکه سه پخش شود اما در آن زمان کار آماده نبود.
وی ادامه داد: بعد از آن شنبه آینده یعنی پنجم دی ماه برای پخش این سریال در نظر گرفته شده بود اما تهیه کننده کمی وقت بیشتر خواسته است. دست کم 70 درصد از کل سریال فیلمبرداری شده است ولی بعضی کارهای فنی هنوز باقی است و باید منتظر پایان یافتن آن باشیم.
این مسئول در مورد محتوای این دوره از سریال در حاشیه تاکید کرد: در این دوره که در زندانی می گذرد خود مهران مدیری بازی ندارد و تنها کارگردانی می کند هر چند با نبود وی در سریال نیز شوخی هایی شده است و این امر احساس می شود.
وی در مورد تعداد قسمت های این دوره از سریال در حاشیه نیز گفت: ابتدا قرار بود این دوره 26 قسمت باشد که به صورت هر شب از شبکه 3 پخش شود، اما در نهایت به 22 یا 23 قسمت رسیدیم.
به گزارش ایرنا، دوره اول سریال در حاشیه که نوروز گذشته از شبکه سه سیما پخش شد در مورد چند پزشک بود و در بیمارستانی می گذشت، این سریال بازتاب های مختلفی را در برداشت.
بر اساس گزارش ها در این دوره از سریال در حاشیه سیامک انصاری، جواد رضویان، مهران غفوریان، نصرالله رادش، نیما فلاح و سروش جمشیدی بازی می کنند. مهران مدیری کارگردان و حمیدرضا مهدوی نیز تهیه کنندگی آن را برعهده دارند.
فراهنگ**9157 ** 1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال