تمرین تیم فوتبال امید زیر نور

تهران - ایرنا - تمرین نوبت عصر تیم فوتبال امید امروز در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس و زیر نور برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در تمرین امروز عصر نزدیک به صد تماشاگر، روی سکوهای ورزشگاه حضور داشتند که ضمن تماشای تمرین به تشویق بازیکنان و کادرفنی تیم امید پرداختند.
حسین فاضلی در نوبت عصر نیز تمرین نکرد. فاضلی که در بازی سپاهان مقابل راه آهن دچار مصدومیت شده به احتمال فراوان اردوی تیم امید را ترک خواهد کرد و برای انجام کارهای درمانی به اصفهان بازخواهد گشت.
بعد از صحبت های ابتدایی محمد خاکپور سرمربی تیم فوتبال المپیک، بازیکنان زیر نظر هادی طباطبایی به گرم کردن پرداختند.
در بخش ابتدایی تمرین، بازیکنان در سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند که با نشاط و طراوت خاصی برگزار شد.
در مرحله بعد تمرین، بازیکنان در دو گروه به انجام کارهای ترکیبی و ارسال از جناحین پرداختند. در این تمرین مهاجمان با حرکت به سمت محوطه جریمه و از بین موانع تعبیه شده، به سمت دروازه ضربه می زدند. در این تمرین علی محسن زاده و امیر عابدازه بصورت چرخشی درون دروازه ایستادند.
محمد خاکپور در این بخش از تمرین تاکید زیادی بر دقت در ارسال ها و زدن ضربات آخر داشت و بارها نکات فنی لازم را به بازیکنان گوشزد کرد.
در بخش پایانی تمرین، بازیکنان در دو گروه سبز و قرمز و در یک نیمه زمین به مرور برنامه تاکتیکی مد نظر کادرفنی پرداختند. در بخش دوم این تمرین نیز انجام کارهای ترکیبی، ارسال از جناحین و گلزنی در شرایط مسابقه در دستور کار قرار گرفت که با جدیت خاصی برگزار شد. در این بخش تمرین خاکپور و طباطبایی بر انجام درست و دقیق وظایف بازیکنان و شبیه سازی شرایط مسابقه تاکید داشتند.
در پایان تمرین بازیکنان زیر نظر طباطبایی به سرد کردن پرداختند و عازم هتل شدند.
ورزشی**9129**9118**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال