ثبت نام آیات محمد یزدی،مرتضی مقتدایی و عبدالنبی نمازی برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری

قم - ایرنا - درچهارمین روز از آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری عصر یکشنبه نمایندگان آیات محمد یزدی، مرتضی مقتدایی، عبدالنبی نمازی با حضور در فرمانداری قم نام نویسی کردند.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد یزدی برای نمایندگی از حوزه انتخابیه استان تهران، آیت الله مرتضی مقتدایی از حوزه انتخابیه استان اصفهان و آیت الله عبدالنبی نمازی از حوزه انتخابیه اصفهان ثبت نام کردند.
بر اساس این گزارش، صبح امروز نیز آیت الله حسن ممدوحی از حوزه انتخابیه کرمانشاه و حجت الاسلام والمسلمین احمد مبلغی از حوزه انتخابیه استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین واعظ موسوی از حوزه انتخابیه آذربایجان شرقی و نماینده حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب از حوزه انتخابیه استان تهران با حضور درفرمانداری قم ثبت نام کردند.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین احمد مومن فرزند آیت الله محمد مومن نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان مرکزی در فرمانداری قم ثبت نام کرد.
حجت الاسلام والمسلمین علی ملکوتی فرزند مرحوم آیت الله مسلم ملکوتی نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان آذربایجان شرقی در فرمانداری قم ثبت نام کرد.
حجت الاسلام سید حسین تقوی نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان مرکزی و حجت الاسلام عبدالمحمود عبداللهی نیز برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان اصفهان نیز در فرمانداری قم نام نویسی کردند.
درسومین روز از آغاز ثبت نام کاندیدای مجلس خبرگان رهبری ثبت نام نامزدهای سایر حوزه های انتخابیه در قم فراهم شد.
تاکنون 38 نفر در قم برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری کاندیدا شدند که از این تعداد 5 نفر مربوط به استان قم و 33 نفر نیز از سایر شهرستان ها هستند.
ثبت نام ازنامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از 26 آذرماه آغاز و تا دوم دی ماه ادامه دارد.
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز هفتم اسفندماه برگزار می شود.
7401/ 6133/ 1596

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال