خداحافظی محسن قهرمانی از داوری

مشهد- ایرنا- 'محسن قهرمانی' داور بین المللی مشهدی پس از آخرین قضاوت در فوتبال کشور و اعلام خداحافظی از عرصه داوری، یکشنبه شب در بازگشت به مشهد و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد این شهر مورد استقبال جمعی از مسئولان و ورزشکاران قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، این داور برجسته روز گذشته مسابقه بین دو تیم استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز را سوت زده بود.
در بازگشت 'قهرمانی' به مشهد، جمعی از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال خراسان رضوی، جمعی از اهالی رسانه و ورزشکاران استان با اهدای گل از این داور خراسانی استقبال کردند.
این داور مشهدی از آخرین بازمانده های نسل طلایی بود که یکی یکی از قضاوت دور شدند، نسلی که امروز فقط محسن ترکی و رضا سخندان را به عنوان آخرین بازمانده ها دارد و محسن فریمانی، کامرانی فر و اینک محسن قهرمانی از قطار قضاوت پیاده شدند.
خداحافظی قهرمانی از صحنه داوری فوتبال کشور در حالی است که کسی گمان نمی کرد داور مشهدی که روزگاری رکورد سوت زنی لیگ برتر و بازی های حساس لیگ برتر فوتبال ایران را داشت و معتمد کمیته داوران بود پس از دو سال دوباره به لیگ بر گردد و با اقتدار گذشته دوباره در سوت خود بدمد.
با تمام حواشی و تخریب هایی که انجام شد او برگشت و در کمال ناباوری لباس قضاوت بر تن کرد و با بازی حساس دربی اصفهان و در تبریز شایستگی هایش را دوباره نشان داد.
محسن قهرمانی داور فوتبال کشور روز گذشته بعد از سوت پایان دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال با دنیای قضاوت خداحافظی کرد.
وی در وداع با دنیای داوری لباسی را به تن داشت که حاوی پیام مهم در باره برخی افراد بود، همان افرادی که وعده داده تا چندی دیگر در باره آنها همه چیز را خواهد گفت.
بر روی پیراهن 'قهرمانی' نوشته شده بود 'یا امام رضا (ع) آنان را به خدا سپرده و می روم'.
7498/ 6053/ 6075

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال