قهرمان ووشوی جهان زیر تیغ جراحی می رود

تهران - ایرنا - دارنده مدال طلای وزن 85 کیلوگرم ووشوی جهان به دلیل مصدومیت شدید دیسک کمر، جراحی خواهد شد و احتمال وداع او با دنیای قهرمانی وجود دارد.

امیرفضلی در گفت وگو با ایرنا در خصوص آسیب دیدگی اش، اظهار داشت: دو دیسک کمرم با آسیب دیدگی شدید روبرو شده و برای نخاع ایجاد مشکل کرده است.
وی افرود: قرار بود طی روزهای اخیر جراحی کنم که به دلیل سفر پزشک معالج به اروپا، این جراحی به دو هفته دیگر موکول شد.
فضلی در خصوص هزینه های این عمل سخت، عنوان کرد: هزینه از سوی فدراسیون پزشکی پرداخت می شود و تمامی امکانات پرشکی لازم نیز از سوی فدراسیون ووشو تهیه شد که باید از علی نژاد به دلیل اینکه همواره از ووشوکاران حمایت می کند، قدردانی کنم.
قهرمان سال 2015 جهان در پاسخ به این سئوال که در پایان جراحی امکان بازگشت به میدان برای او وجود دارد؟ پاسخ داد: این جراحی دو حالت دارد. در حالت اول امکان بازگشت وجود دارد، اما اگر کار به عمل باز بکشد دیگر نمی توانم ورزش قهرمانی را دنبال کنم.
فضلی اظهار داشت: من سال گذشته نیز زانوی خود را به تیغ جراحان سپرده و بازیهای آسیایی اینچئون را از دست دادم اما با قدرت به میدان بازگشتم و این آسیب دیدگی جدید برایم غیرقابل تحمل است.
دارنده مدال طلای وزن 85 کیلوگرم جهان افزود: امیدوارم به لطف خداوند و دعای خیر مردم جراحی به گونه ای باشد که دوباره به میدان بازگردم چراکه وداع از دنیایی قهرمانی در اوج واقعا غیر قابل تحمل است.
ورزشی**3783**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال