سجاد مردانی سومین سهمیه المپیک تکواندوی ایران را کسب کرد

تهران- ایرنا- ملی پوش سنگین تکواندوی کشورمان، سومین سهمیه تیم ملی تکواندوی ایران برای حضور در بازیهای المپیک 2016 را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، دومین و آخرین روز از مسابقات فینال تکواندوی جایزه بزرگ در سال 2015 میلادی به میزبانی مکزیک در حال پیگیری است.
امشب (یکشنبه) سجاد مردانی تکواندوکار وزن به اضافه 80 کیلوگرم ایران در نخستین گام به مصاف رادیک عیسی اوف از جمهوری آذربایجان رفت و در پایان 3 راند مبارزه توانست با نتیجه یک بر صفر از سد قهرمان سال 2015 جهان عبور کرده و راهی مرحله نیمه نهایی شود.
در دیگر مبارزه، والکر وودزیج از آلمان که در رنکینگ فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک در تعقیب سجاد مردانی بود، نتیجه را به جسور بایکازوف از ازبکستان واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت تا سجاد مردانی سومین سهمیه المپیک ریودوژانیرو 2016 را برای کشورمان بدست آورد.
مردانی برای رسیدن به فینال این مسابقات باید با جسور بایکازوف ازبکستانی که نایب قهرمان جهان محسوب می شود مبارزه کند و در آن سوی جدول ، تکواندوکاران فرانسه و گابن پیکار می کنند.
پیش از این، فرزان عاشورزاده و مهدی خدابخشی اعضای تیم ملی تکواندوی ایران حضور خود در رویداد المپیک ریودوژانیرو را قطعی کرده بودند.
از دقایقی دیگر، بهنام اسبقی در وزن منهای 68 کیلوگرم و در رقابت های جایزه بزرگ مکزیک به مصاف حریفان خود می رود
ورزشی**3783** 3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال