اظهارات آبی پوشان استقلال درباره جدال با سایپا

تهران - ایرنا - هافبک جوان استقلال گفت: آبی پوشان با خستگی مفرط به مصاف سایپا رفتند و نتوانستند قابلیت های خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایرنا، روزبه چشمی بعد از تساوی یک بر یک دو تیم استقلال تهران و سایپا در هفته سیزدهم لیگ برتر افزود: سازمان لیگ می توانست دیدار استقلال و سایپا را دو روز دیرتر برگزار کند تا آبی پوشان با آمادگی کامل مقابل حریف خود صف آرایی کنند.
وی خاطر نشان کرد: متاسفانه استقلال در چند دیدار اخیر خود در دقایق پایانی گل های ساده ای دریافت کرده که این امر امتیازات زیادی را از تیم استقلال گرفته است.
دیگر هافبک جوان استقلال نیز خستگی را عامل توقف آبی پوشان برابر سایپا اعلام کرد و گفت: بازیکنان این تیم چهار روز قبل 120 دقیقه مقابل نفت به میدان رفتند و عصر امروز از نظر جسمانی دچار افت شدند.
بهنام برزای درباره تعطیلات زیاد لیگ برتر افزود: بدون شک توقف مکرر رقابت ها باعث کاهش هماهنگی تیم ها می شود و به همین علت باید با تلاش بیشتر این مشکل را برطرف کنیم.
مهاجم تیم استقلال نیز، گفت: متاسفانه موقعیت گلزنی مطلوبی در دیدار مقابل سایپا نداشتم.
سجاد شهباززاده با بیان اینکه استقلال با مشکل گلزنی روبرو نیست، افزود : این تیم در دیدارهای اخیر خود موفق به گلزنی شده است و امیدوارم این روند در دیدارهای آینده آبی پوشان ادامه یابد.
وی در خصوص استقبال اندک تماشاگران از دیدارهای استقلال اظهار داشت: ما به حمایت آنان نیاز مبرمی داریم تا بتوانیم جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی حفظ کنیم، امیدوارم تماشاگران در دیدارهای آینده آبی پوشان را تنها نگذارند.
دیدار تیم های سایپا و استقلال در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت و استقلال صدرنشین شد.
ورزشی (3) ** 9140** 9122 **1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال