محمد شریعتمداری در یادداشت اینستاگرامی عنوان کرد:

راز خوشحالی عده ای از پرت شدن برجام از پرتگاه

تهران-ایرنا- معاون اجرایی رییس جمهوری طی یادداشتی به ریشه یابی راز خوشحالی عده ای از پرت شدن برجام از پرتگاه پرداخته است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا،محمد شریعتمداری در اینستاگرام خود نوشت: راز خوشحالی این جماعت از پرت شدن' برجام در پرتگاه 'چه می تواند باشد؟ اگر نظر این جماعت این باشد که برجام مشروط سند ننگینی است وبه این جهت از افتادنش به پرتگاه خوشحالند! که این توهین آشکاری به مجلس شورای اسلامی و شورای امنیت ملی نظام است! که آن را لازم دانسته و تصویب کرده اند !؟
شریعتمداری در ادامه آورده است:اگر چنین نیست و چون افتادن برجام به پرتگاه را معادل قطعیت ادامه تحریم های وحشیانه دشمن و رانت خواری زالو صفتانی نظیر ب ز و همراهان و مسببان آن می دانند و از این بابت خوشحالند ؟ که این هم باز اعتراف عجیب و بی نظیریست ! واگر این دو نیست چرا این جماعت اینقدر برای زمین خوردن برجام مشروط ذوق زده دقیقه شماری می کنند ؟
شریعتمداری اضافه کرد: آیا خوشحالی این جماعت در رنج و عذاب ملت مسلمان ایران است ؟ آیا اینها از بی ثباتی سیاسی و اقتصادی کشور و در نتیجه تعطیل کامل واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری و نشاط اقتصادی و مآلاً توسعه فقر و بیکاری وفساد وفحشاء و... لذت می برند ؟
وی در ادامه یادداشت خود آورده است: آیا این جماعت مرد جنگ با دشمن و مخالف هر گونه سند آتش بس حتی موقت حتی به تشخیص و صلاحدید رهبری نظام حتی بعنوان یک تاکتیک جنگی برای تقویت قوا ؟ و آماده جانبازی و جانفشانی در راه آرمان های اسلام و قرآن حتی جلوتر از رهبری نظام اسلامی هستند!؟ و برای شهادت ویا نابود کردن دشمن با سلاح ایمانی راسخ تر از آنچه رهبری می دانند سر از پا نمی شناسند ؟ شما بهتر می توانید قضاوت کنید .
سیام(1)2021 /1449

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال