لیگ آزادگان؛ اظهارات بازیکنان پیکان پس از شکست گیتی پسند

تهران - ایرنا - بازیکن تیم فوتبال پیکان تهران گفت: بازیکنان این تیم در نیمه نخست تمرکز لازم را نداشتند و به همین دلیل هادی مرزبان سرمربی تیم دست به تغییرات زد.

امیر حسین امیری که از برتری 2 بر صفر تیمش برابر تیم گیتی پسند اصفهان بسیار خوشحال به نظر می رسید، به ایرنا افزود: از اینکه توانستیم سه امتیاز خانگی این دیدار را از آن خود کرده و همچنان مانند سایه در تعقیب صدرنشین باشیم، خوشحالم.
وی افزود: درنیمه نخست بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند که بلافاصله سرمربی دست به تغییرات زد که مثمر ثمر نیز بود و توانستیم با گلی که در دقایق پایانی نیمه نخست به ثمر رساندیم از حریف پیشی بگیریم.
بازیکن تیم فوتبال پیکان تهران ادامه داد: با شروع نیمه دوم روند حرکتی تیم بهتر شد و رفته رفته توانستیم با حفظ توپ و کنترل بازی بر حریف مسلط شویم و دردقیقه 70 گل دوم را درون دروازه این تیم جای دهیم.
سیامک نعمتی دیگر بازیکن تیم پیکان نیز با اشاره به اینکه در نیمه نخست تیم پیکان واقعا بهم ریخته بازی می کرد، افزود: انسجام لازم را نداشتیم و از موقعیت های خود به خوبی استفاده نکردیم اما با تغییراتی که در ترکیب تیم ایجاد شده کنترل توپ و میدان را دراختیار گرفتیم و درپایان با دوگلی که زدیم به پیروزی رسیدیم.
وی درخصوص تیم گیتی پسند اصفهان نیز گفت: گیتی پسند تیم جوانی است و آن ها می توانند در ادامه مسابقات موفق باشند.
ورزشی.(2)**9029 **9144**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال