انصارالله:ملت یمن به اقدامات سازمان ملل دل نبندد

تهران - ایرنا - رییس شورای سیاسی انصارالله گفت: ملت یمن با توکل برخدا برای افزایش قدرت و پایداری در میدان نبرد تلاش کند و به اقدامات سازمان ملل به منظور پایان دادن به تجاوز ائتلاف سعودی آمریکایی دلخوش نباشد.

به گزارش 'سبا' خبرگزاری رسمی یمن ، صالح الصماد روز شنبه افزود: اگر جامعه جهانی برای کاستن از رنج های ملت یمن جدی بود تاکنون با توقف تجاوز، برداشتن محاصره و تعیین یک برنامه زمانی این کار را انجام داده بود.
وی اضافه کرد: هر تلاشی کم تر ازاین، یک سراب و پاشیدن خاک در چشم ها برای دادن وقت بیشتر به متجاوزان سعودی و مزدوران آن ها به منظور کسب دستاوردهای بیشتر درمیدان نبرد و بی اثر کردن تلاش های وجدان های بیدار درمخالفت با تجاوز متجاوزان است.
الصماد گفت: تاخیر در اقدامی موثر و دادن زمان بیشتر به رژیم آل سعود سودی ندارد و تنها نتیجه موضع گیری های سست، افزایش رنج ملت یمن و زیرسوال رفتن بی طرفی سازمان ملل و فرستاده آن دریمن است.
وی اظهار کرد: مصلحت این است که به خواسته ملت یمن در توقف تجاوزها، برداشتن محاصره، مجازات جنایتکاران و کمک به گروه های سیاسی برای رسیدن به راه حل خروج یمن از مشکلات گردن گذارند.
رییس شورای سیاسی انصارالله بیان کرد: هشت ماه تجاوز مداوم کافی است تا ناآگاهان و کسانی که خود را به نادانی زده بودند برفرومایگی و ناجوانمردی تجاوز سعودی آمریکایی به یمن پی ببرند و همه بدانند که نمی توانند غیرممکنی را بر ملت یمن تحمیل کنند.
الصماد افزود: هشت ماه کافی بود تا جامعه جهانی با ملت یمن که هیچ وقت خطری برای دیگران به شمار نمی رفته است ،تسویه حساب کند.
وی اضافه کرد: تنها خواسته ملت یمن، زندگی با عزت و استقلال در تصمیم گیری و خروج از سلطه خارجی هاست و این خواسته همه ملت های منطقه و جهان است.
وی گفت: جامعه جهانی و در راس آن سازمان ملل فرصت کافی را به رژیم سعودی برای قتل عام ملت یمن و زشت ترین جنایت ها در حق این ملت دادند و این موافقت، نقطه سیاهی بر پیشانی تمام کسانی است که در این تجاوز شرکت کردند و یا با آن موافق بودند.
الصماد بیان کرد: از هر تلاش مثبتی از سوی هر طرفی با هر نوع موضع گیری در طول دوران تجاوز وحشیانه، برای توقف تجاوز، برداشتن محاصره یمن و مجازات جنایتکاران استقبال می کنیم.
شبک **6116 **1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال