مسابقات شمشیربازی کشور؛

آذربایجان غربی و تهران قهرمان تیمی اسلحه اپه و فلوره شدند

ارومیه- ایرنا- تیم های آذربایجان غربی و تهران عنوان نخست مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور در بخش تیمی اسلحه های اپه و فلوره را کسب کردند.

به گزارش ایرنا، سومین روز از مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور شامگاه سه شنبه با برگزاری دیدارهای تیمی در دو اسلحه اپه و فلوره مردان در سالن تختی ارومیه برگزار شد.
در این مسابقات تیم آذربایجان غربی در اسلحه اپه به عنوان نخست دست یافت، زنجان در رده دوم ایستاد و عنوان سوم مشترک نیز به تیم های اصفهان و مازندران رسید.
در اسلحه فلوره نیز تیم تهران قهرمان شد، یزد به مقام دومی رسید و تیم های اصفهان و آذربایجان غربی در سکوی مشترک سوم ایستادند.
در مسابقات بخش انفرادی اسلحه فلوره که با شرکت 45 شمشیرباز از 12 استان طی 123 دیدار مقدماتی و 33 دیدار حذفی برگزار شد، علیرضا ادهمی از تهران به عنوان نخست دست یافت، شروین طلوعی از اصفهان دوم شد و عنوان سوم مشترک نیز به محمد ادهمی از تهران همراه با محمدحسین جعفری از یزد رسید.
در بخش انفرادی اسلحه اپه نیز که 84 شمشیرباز از 18 استان به مصاف هم رفتند، امیر کنعانی از اردبیل به مقام قهرمانی رسید، محمد اسماعیلی از زنجان دوم شد و طاهر عاشوری از آذربایجان غربی و محمد رضایی از اصفهان به مقام سوم مشترک دست یافتند.
بر اساس این گزارش مسابقات قهرمانی بانوان کشور نیز با 58 شمشیرباز از 17 استان در اسلحه اپه و 44 شمشیرباز از 13 استان در اسلحه فلوره از صبح روز چهارشنبه(فردا) در ارومیه آغاز می شود.
نتایج مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور بزرگسالان در رنکینگ بازیکنان شرکت کننده تاثیرگذار است.
این مسابقات از 17 تا 22 آبان ماه جاری آغاز شده و به مدت شش روز در دو بخش مردان و زنان برگزار می شود.ک3
7126/1905**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط