چند خبر کوتاه از دانشکده خبر؛

وزیر بهداشت:دانشکده خبر توانایی کمک در حوزه سلامت و بهداشت را دارد

تهران- ایرنا- وزیر بهداشت و درمان در بازدید از غرفه دانشکده خبر در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات گفت: دانشکده خبر می تواند در حوزه سلامت و بهداشت و درمان و ارتقا سطح کیفی و کمی آن در حوزه رسانه و اطلاع رسانی کمک شایانی به جامعه سلامت داشته باشد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا مستقر در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها؛ قاضی زاده هاشمی افزود: ما در حوزه رسانه ای و اطلاع رسانی و بهداشت و درمان با کمبود خبرنگار متخصص در این حوزه مواجه هستیم و آمادگی هرگونه کمک و مساعدت به دانشکده خبر را داریم.

**اجرای تست گویندگی در نمایشگاه مطبوعات
دانشکده خبر درابتکاری جدید برنامه تست گویندگی از مخاطبان و داوطلبان بازدیدکننده از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات را با حضور سوسن حسنی دخت و علی اسدی برگزار کرد.
خانم حسنی دخت، گوینده خبر سیما و علی اسدی، مجری و کارشناس رسانه در غرفه دانشکده خبر حاضر و از داوطلبان و بازدیدکنندگان تست گویندگی صدا به عمل آوردند.
مراجعه کنندگان که تعداد آنها قابل توجه بود به نوبت صدای خود را محک زده و بعد از هر اجرا شرکت کنندگان توسط خانم حسنی دخت و علی اسدی مورد نقد قرار گرفتند.
این برنامه تا ساعت ها همزمان با چهارمین روز نمایشگاه مطبوعات ادامه داشت.

**عارف: دانشکده خبر پیشتاز تربیت نیروی متخصص خبری است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانشکده خبر پیشتاز تربیت نیروی متخصص خبری در کشور است.
محمدرضا عارف در بازدید از نمایشگاه مطبوعات با حضوردر جمع دانشجویان دانشکده خبر اظهارکرد: رسالت خبرنگاری رسالتی مهم در کشور ما محسوب می شود که فعالان این عرصه وظیفه تبیین جایگاه انقلاب اسلامی را به دوش می کشند.
او با بیان اینکه رساندن مسایل و مشکلات مردم به گوش مسئولان و ایجاد همبستگی از وظایف فعالان در حوزه خبر به شمار می رود، گفت: دانشجویان دانشکده خبر قطعا باید در این امور پیشتاز باشند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه دانشکده خبر باید مورد حمایت قرار گیرد تا بتواند رسالت خود را به ثمر برساند، ابراز امیدواری کرد که دست اندرکاران آموزش عالی کشور و دولت از مجموع تخصصی تربیت خبرنگار حمایت کنند.
عارف تصریح کرد: باید مشکلات این دانشکده پیگیری شود تا بتواند دوره های آموزشی خود را به بهترین شکل ممکن و کیفیت مناسب در راستای تربیت نیروی متخصص در حوزه خبر برگزار کند.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها 16 تا 22 آبان ماه 94 با شعار نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه با حضور بیش از 700 رسانه در 600 غرفه در مصلای امام خمینی (ره) برپاست و همه روزه از ساعت 9 تا 20 پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.
فراهنگ**1355**1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال