لیگ برتر فوتبال

سرمربی تیم سیاه جامگان: برای کسب سه امتیاز بازی به میدان می رویم

مشهد - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال لیگ برتری سیاه جامگان خراسان گفت: به شدت به سه امتیاز این بازی برای خروج از وضعیت فعلی نیاز داریم و بر این اساس تلاش خواهیم کرد که بازی قابل قبولی را در مقابل سایپا ارائه دهیم.

به گزارش ایرنا، فرهاد کاظمی روز جمعه در نشست خبری پیش از بازی مقابل سایپا افزود: بازیکنان تیم سیاه جامگان در شرایط ایده آلی قرار دارند و با توجه به تمریناتی که پشت سر گذاشته ایم به یک آمادگی نسبی دست پیدا کرده ایم.
وی ادامه داد: امیدواریم با ارائه یک بازی مناسب بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
سرمربی تیم سیاه جامگان گفت: خوشبختانه در بازی فردا /شنبه/ هیچ بازیکن مصدومی نداریم و تنها احمد کامدار به سبب 3 اخطاره بودن در ترکیب فردا حضور ندارد.
کاظمی خاطر نشان کرد: محسن فروزان دروازه بان بسیار ایده آل است اما در شرایط فعلی جایگاهی در استراتژی تیم ما ندارد.
وی خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان تیم ما وابسته به شخص نیست و مطمئن باشید اگر محسن فروزان به درد تیم بخورد از وی استفاده خواهیم کرد.
کاظمی با اشاره به اینکه هرمربی دارای یک روش ، استراتژی و تاکتیک خاصی است، تصریح کرد: این نگاه قطعا در ابتدای فصل باید بسته شود اما متاسفانه من باید تغییراتی را در شرایط فعلی در تیم انجام دهم.
سرمربی تیم سیاه جامگان ادامه داد: برخی از کسانی که هم اکنون در تیم بازی می کنند کسانی نیستند که بتوانند بار تیم را به دوش بکشند بنابراین تا 10 روز دیگر 2 بازیکن خارجی به تیم ما اضافه می شود.
مربی تیم سایپا نیز در این نشست خبری با اشاره به اینکه برای کسب سه امتیاز به مشهد آمده ایم، تصریح کرد: با توجه به شرایطی که سیاه جامگان دارد این تیم با تمام قدرت در برابر ما حاظر می شود و بر این اساس بازی سختی را پیش رو داریم.
فرهاد پورغلامی با اشاره به اینکه فرهاد کاظمی مربی بسیار خوبی است، خاطر نشان کرد: کاظمی در هر تیمی که حضور داشته ترکیب خود را به صورت هجومی بسته که این موضوع در بازی فردا نیز مشهود است.
وی گفت: در بازی فردا تنها وحید محمدزاده را به سبب محروم بودن در اختیار نداریم و تمام بازیکنان در آمادگی کامل به سر می برند.
سرمربی تیم سایپا به تلاش این تیم برای کسب جایگاهی برتر در ادامه فصل اشاره کرد و افزود: شرایط جدول به گونه ای است که با یک امتیاز جایگاه تیم به صورت کلی تغییر می کند و قطعا سایپا می تواند در ادامه فصل جایگاه بهتری را کسب کند.
شبک **7498/1211 **1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال