رونمایی از نسل سوم عروسک های دارا و سارا

تهران-ایرنا- همزمان با آیین افتتاح اولین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب بازی، نسل سوم عروسک های دارا و سارای جدید با تفاوت های عمده در کیفیت و شکل، رونمایی می شوند.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا، نسل سوم عروسک های دارا و سارا هم زمان با افتتاح اولین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب بازی در تهران رونمایی می شود و بچه ها با نمونه های بزرگتر این عروسک ها «عکس سلفی» می گیرند.
عروسک های نسل سوم دارا و سارا، در غرفه ای ویژه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، درحالی که لباس های محلی اقوام ایرانی را بر تن دارند و هرکدام نماینده بخشی از این سرزمین خواهند بود.
در ساخت این عروسک های جدید، تغییراتی صورت گرفته که حرکت مفاصل آرنج و زانو، از مهم ترین تفاوت های نسل جدید با عروسک های پیشین است.
براساس گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، در ساخت این سری، از بهترین مواد اروپایی استفاده شده و حتی در شکل و جنس چشم عروسک نیز تغییرهایی حاصل شده است.
برهمین اساس، روز دوشنبه مجموعه مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب با حضور بیش از 80 شرکت تولیدی اسباب بازی و 30 طراح، در کنار سمینارهای تخصصی، غرفه ای را نیز به این دو عروسک اختصاص می دهد تا بچه های بازدیدکننده با عروسک های محبوب خود عکس سلفی بگیرند.
فراهنگ**1497**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال