روبان مشکی بازیکنان ایران به مناسبت سالگرد درگذشت حسین معدنی

تهران - ایرنا - بازیکنان تیم ملی ایران به مناسبت نخستین سالگرد درگذشت حسین معدنی مربی فقید تیم ملی، در مسابقه با قزاقستان با روبان مشکی وارد میدان شدند.

به گزارش ایرنا، تیم ملی ایران شامگاه شنبه در دومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا و در سالروز درگذشت حسین معدنی سرمری، مربی و کاپیتان پیشین تیم ملی به مصاف قزاقستان رفته است.
بازیکنان ایران هنگام ورود به میدان روبان های مشکی روی لباس خود داشتند و بنری حمل می کردند که روی آن نوشته شده بود: حسین جان هیچگاه فراموشت نمی کنیم.
پس از آن بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی با نثار شاخه گل به یادمان زنده یاد حسین معدنی، به روح مربی فقید و با اخلاق والیبال ایران ادای احترام کردند.
حسین معدنی متولد ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۵۰ بود که در دهم مردادماه سال ۱۳۹۳ بعد از یک دوره بیماری سخت و بستری شدن در بیمارستان به دلیل گرفتگی مجرای صفرا درگذشت.
معدنی در دوران بازیکنی خود حضور در دو دوره رقابت های قهرمانی مردان آسیا در سال های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۱ را در کارنامه دارد. همچنین یک دوره حضور در بازی های آسیایی ۱۹۹۴ و یک دوره حضور در رقابت های قهرمانی جهان ۱۹۹۸ از دیگر افتخارات حسین معدنی است.
استقلال، بنیاد شهید، صدا و سیما، فتح، بانک کشاورزی، هما، دانشگاه آزاد، آیدانه چالدران، پیکان تهران از جمله باشگاه هایی بودند که حسین معدنی در آنها به فعالیت حرفه ای ورزشی خود پرداخت. پنج دوره حضور در جام باشگاه های آسیا با تیم پیکان در سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ و سال ۲۰۰۲ و کسب یک طلا، دو نقره و دو برنز با این تیم از دیگر دست آوردهای او در این زمینه می باشد.
معدنی در رده ملی نیز هدایت تیم ملی بزرگسالان، تیم ملی ب و نوجوانان را بر عهده داشته است، او ایران را به جمع تیم های حاضر در مسابقه های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد.
ورزشی(2)**2024**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال