پخش دندون طلا همراه با پشت صحنه

تهران-ایرنا- مینی سریال «دندون طلا» اثری از داوود میرباقری از 12 مرداد ماه وارد بازار شبکه نمایش خانگی می شود و پس از آن نیز تا پایان مجموعه هر 10 روز یکبار پخش خواهد شد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا، مینی سریال دندون طلا، 18 اسفندماه در یکی از سینماهای قدیمی حوالی جنوب تهران کلید خورد و پس از حدود چهار ماه فیلمبرداری، چهارم تیرماه در دانشکده سینما تئاتر به پایان رسید.
مراحل فنی مجموعه همزمان با فیلمبرداری آغاز شد و هم اکنون قسمت هایی آماده پخش است و هر 10 روز یکبار پس از 12 مرداد ماه وارد بازار می شود.
در هر قسمت بخش هایی از پشت صحنه نیز به نمایش در می آید. در قسمت های ابتدایی مراسم رونمایی از این مجموعه که 31 تیرماه با حضور عوامل، هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد نیز گنجانده شده است.
خواننده تیتراژ پایانی «دندون طلا» سپنتا مجتهدزاده است که اولین تجربه وی در این عرصه محسوب می شود.
هنگامه مفید شاعر و نویسنده پیشکسوت و برجسته نیز ترانه سرایی مینی سریال «دندون طلا» را برعهده دارد.
در خلاصه قسمت اول این مجموعه که 12 مرداد ماه پخش می شود، «نیر» دختری مهاجر با پدری علیل ساکن حلبی آبادهای حاشیه شهر تهران و مشغول دوره گردی و دست فروشی است. او با پاسبانی به جرم سعد معبر کردن درگیر شده و پا به فرار می گذارد و به قهوه خانه ای پناه می برد که پاتوق عده ای از لات و لوت های شهر است، صاحب قهوه خانه شخصی است بنام قنبر دیزل (ملقب به «دندون طلا» ) که به نیر پناه می دهد...
مهدی فخیم زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، سیامک صفری، سیروس گرجستانی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، نادر سلیمانی، کاظم هژیرآزاد، طوفان مهردادیان، انوش معظمی، رسول نجفیان،محسن قاضی مرادی و باران کوثری. بازیگران «دندون طلا» هستند.
فراهنگ**1497**1027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

پربیننده

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

وزارت اطلاعات اعلام کرد:

2 تیم تروریستی در کردستان دستگیر شدند

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

پروژه تاریخ شفاهی ایران ایرنا/ عمادالدین باقی(6):

اقدام سعید امامی برای گرفتن فنوا علیه روشنفکران

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

واکنش قاسمی به ابراز علاقه ترامپ برای مذاکره با تهران؛

آمریکا ابتدا باید اعتماد از دست رفته را احیا کند

موضوعات مرتبط