سرمربی استقلال اهواز: برای کسب یک امتیاز به قم آمده بودیم

قم - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: تیم استقلال اهواز بسیار دیر برای حضور در لیگ برتر تشکیل شد و از همین رو امروز نیز برای کسب یک امتیاز به قم آمده بودیم.

به گزارش ایرنا، سیاوش بختیاری زاده پنجشنبه شب در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم های صبای قم و استقلال اهواز، افزود: تیم ما طی سه روز تشکیل شده بود و نباید انتظار داشته باشیم که این تیم بتواند در تاکتیک های هجومی شرکت کند.
وی بیان داشت: روز گذشته نیز زمین تمرینی در قم به ما ندادند و تنها توانستیم برای بازیکنان قم عرق گیری داشته باشیم.
وی گفت: تیم ما به یکباره از دسته اول طی 10 روز به لیگ برتر رسید و چون به مردم خوزستان و تماشاگران استقلال قول داده بودیم جسارت به خرج داده و در لیگ برتر شرکت کردیم.
سرمربی استقلال اهواز افزود: علی دایی نیز تیم خود را دیر تشکیل داده است و باید به دلیل بازی خوب صبا به سرمربی این تیم تبریک بگوییم.
وی ابراز داشت: متاسفانه تعیین تکلیف حضور استقلال اهواز در لیگ برتر بسیار دیر اتفاق افتاد و دود آن به چشم بازیکنان و تماشاگران می رود، هر چند باید از تک تک بازیکنان خود که امروز سنگ تمام گذاشتند تشکر کنیم.
دیدار تیم های صبای قم و استقلال اهواز از چارچوب هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور با نتیجه تساوی بدون گل در ورزشگاه یادگار امام راحل قم خاتمه یافت.ک/3
7408/ 2085/6133/ 3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال