کاظمی: در چند سال گذشته خیلی اذیت شدم اما انگیزه ام بیشتر شد

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال راه آهن کریستال گفت: در چند سال گذشته خیلی مرا اذیت کردند اما این مسئله انگیزه ام را بیشتر کرد.

به گزارش ایرنا، فرهاد کاظمی شامگاه سه شنبه در نشست خبری باشگاه راه آهن کریستال اظهار داشت: باشگاه راه آهن حدود 80 سال در فوتبال ایران سابقه دارد و همه فوتبالیست های جنوب شهر تهران از این باشگاه یا باشگاه بانک ملی وارد فوتبال کشورمان شده اند.
'راه آهن همیشه باشگاهی بازیکن ساز بود و ملی پوشان زیادی را پرورش داده است.'
وی خاطرنشان کرد:در هر تیمی که حضور داشته باشم، حتی اگر یک تیم محلی باشد، می خواهم در رده های بالا قرار بگیرم. به خصوص در سال های اخیر که مرا خیلی اذیت کردند، انگیزه ام بیشتر شده است.
وی درباره مدت قراردادش با باشگاه راه آهن گفت : پس از حضور مالک جدید در باشگاه، پیشنهاد دادم که قرارداد سه ساله با من امضا شود اما براساس سیاست های باشگاه، مدت قراردادم یک ساله شد.
کاظمی اظهار داشت:باوجود فرصت کمی که برای فعالیت در فصل نقل و انتقالات داشتیم، بازیکنان خوب و مستعدی جذب کردیم که لیاقت زیادی در فوتبال ایران دارند اما هنوز به حدی که شایستگی آن را دارند نرسیده اند. هنوز چند جای خالی در تیم خود داریم و ممکن است تا نیم فصل چند بازیکن دیگر نیز جذب کنیم.
سرمربی راه آهن درباره احتمال جذب کریم انصاری فرد و سیدمهدی سیدصالحی گفت: کریم انصاری فرد چند روز پیش برای دیدن من به تمرین راه آهن آمده بود و قرار نیست به تیم ما ملحق شود زیرا قصد انتقال به لیگ پرتغال را دارد. قصد جذب سیدمهدی سیدصالحی را داشتیم اما این بازیکن با باشگاه به توافق نرسید.
وی درباره نارضایتی برخی بازیکنانی که در فهرست راه آهن قرار نگرفته اند، گفت: در روزهایی که باشگاه در بلاتکلیفی به سر می برد، به خاطر علاقه ای که به راه آهن دارم و با وجود نداشتن قرارداد در این تیم ماندم اما از بازیکنان خواستم اگر کسی پیشنهادی از تیم های دیگر دارد، از راه آهن برود. هر بازیکنی که پیشنهاد داشت از راه آهن رفت مگر بازیکنانی که به پیراهن این تیم تعصب دارند.
ورزشی ( 3 ) * * 2024**1751/1547

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال