کفاشیان: کی روش هفته آینده به ایران می آید/یک میلیون دلار در فیفا بلوکه شده است

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال ایران، گفت: پول کی روش آماده شده و او قطعا هفته آینده به ایران خواهد آمد.

به گزارش ایرنا، علی کفاشیان در حاشیه مراسم انتخاب برترین های لیگ چهاردهم در جمع خبرنگاران گفت: مراسم بسیار خوبی برگزار شد و توانستیم از شایسته ترین نفرات تقدیر کنیم.
وی در مورد کاهش تعداد سهمیه ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: شکل انتخابات تغییر کرده و ما امروز در کمیته هایی عضو داریم که هیچ وقت نداشتیم. قرار است تمام کشور ها سهمیه هایی داشته باشند و به همین دلیل شاید تعدادی از سهمیه های ما حذف شده باشند. ایران بیشترین نماینده را دارد و این افتخار بزرگی است.
رییس فدراسیون فوتبال در باره تیم هایی که بدهی دارند، اظهار کرد: اول باید بدانیم که کدام باشگاه ها اراده ای برای پرداخت بدهی ها دارند و بعد به آن ها کمک کنیم.
وی در خصوص احتمال شکایت پیکان به فیفا، گفت: قطعا آن ها دوست دارند در لیگ برتر بازی کنند و از این مساله ناراحت هستند اما امروز هم گلایه ای از مسئولان پیکان نشنیده ایم. رای کمیته انضباطی ما صحیح است و نیازی به شکایت به فیفا وجود ندارد.
وی ادامه داد: نامه ای از ترکیه در خصوص بازیکن خاطی راه آهن به دست ما رسید که آن ها مسوولیت انتقال موتومبا را پذیرفتند و این مساله نشان داد راه آهنی ها خطایی نداشته اند.
رییس فدراسیون فوتبال کشورمان در مورد زمان بازگشت کی روش به ایران، اظهار کرد: هر زمان بلیط او قطعی شود این کار صورت می گیرد. کی روش به خاطر مطالباتش ناراحت نیست و در حال حاضر در مرخصی است. پول او آماده است و او پس از شرکت در کلاس مربیگری در مالزی به ایران می آید و او قطعا تا هفته آینده وارد ایران خواهد شد.
وی با رد شایعه کاهش قیمت بلیط های مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: چیزی قیمتش پایین نیامده که قیمت بلیط ها هم کاهش پیدا کند.
رییس فدراسیون فوتبال ایران در خصوص حضور تیمی با نام «الخلیج» در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: همیشه از نام خلیج فارس دفاع کرده ایم و حتی در این باره به کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه نوشته ایم.
وی ادامه داد: نمی توانیم در انتخاب نام باشگاه ها اظهار نظر کنیم اما این نام ها از نظر ما رسمیت ندارند.
کفاشیان در خصوص وضعیت رضا افتخار مسئول کمیته فوتسال، گفت: حال او خوب نبود و به این مراسم نیامد البته باید بگویم که سرمربی تیم ملی فوتسال نیز مشخص نشده است.
رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به پول های بلوکه شده فدراسیون کشورمان، تصریح کرد: یک میلیون دلار از پول ما در فیفا بلوکه شده است و برای آزاد شدن آن وکیل گرفتیم که فعلا زورمان به فیفا نرسیده است.
ورزشی **9118**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال