لیگ برتر فوتسال کشور:

تیم مس سونگن تبریز در یک بازی پر گل فرش آرای مشهد را شکست داد

مشهد-ایرنا- تیم مس سونگن ورزقان تبریز پنجشنبه شب در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور موفق شد تیم فرش آرای مشهد را در خانه خود با نتیجه پر گل پنج بر دو شکست دهد.

به گزارش ایرنا در این مسابقه که در راستای هفته دوم هفدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد، مهرداد جابری، محمد حسین درخشانی ، داوود تاج، بابک نصیری و دیگو داسیلو در دقایق هفت، 14، 34، 37 و 39 برای تیم مس سونگن تبریز گلزنی کردند.
دو گل تیم فرش آرای مشهد را شهرام شریف زاده و سروش احمدنیا در دقیقه های چهارم و یازدهم وارد دروازه حریف کردند.
مرتضی عزتی یکی از بازیکنان تیم مس سونگن ورزقان تبریز در نیمه دوم این بازی با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد که این تیم علیرغم از دست دادن یک بازیکن، توانست در دقایق پایانی بازی دروازه تیم فرش آرا را باز کند.
داوری این دیدار را علی حفیظی بر عهده داشت و امید سهرابی، امیر بهنام نقوی و ایمان باستان وی را در این قضاوت یاری کردند و محمد فرجی عهده دار نظارت بر داوری بود.
تیم مس سونگن ورزقان تبریز با شکست تیم فرش آرای مشهد در رده ششم و تیم فرش آرا در سکوی نهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال قرار گرفتند.
تیم فرش آرای مشهد دوم مردادماه جاری در هفته سوم لیگ برتر فوتسال به مصاف تیم شهید منصوری قرچک می رود و تیم مس سونگن ورزقان تبریز با تیم همشهری خود دبیری دیدار خواهد داشت. ک/2
2095/1211**1565

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال