عبدی: مطالبات کادرفنی سابق بزودی پرداخت خواهد شد

تهران - ایرنا - سخنگو وعضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مطالبات کادر فنی سابق وبازیکنانی که ازاین تیم رفته اند بزودی پرداخت خواهد شد.

حسین عبدی بابیان اینکه کادر فنی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس برای این تیم زحمات زیادی کشیده اند به ایرنا،افزود: باشگاه درطول همکاری با کادرفنی گذشته تعهداتش را نسبت به آنان عملی نکرد این درحالی است که پس از اتمام قرارداد نیزنسبت به تسویه حساب اقدام عملی صورت نگرفت.
حمید درخشان سرمربی تیم پرسپولیس و سایر اعضای کادر فنی این تیم مدتی است برای دریافت مطالبات خود به باشگاه می آیند اما هر بار دست خالی از باشگاه می روند.
این موضوع درخصوص چند بازیکن این تیم ازجمله مسعودهمامی دروازه بان دوم پرسپولیس در فصل گذشته نیز صدق می کند این بازیکن نیز چندین بار برای دریافت مطالبات خود به این باشگاه آمده اما هر بار با نارضایتی از باشگاه خارج شده است.
پرداخت مطالبات کادرفنی و بازیکنان تعهدی است که باشگاه ها به طرق مختلف از آن سرباز می زنند و این موضوع به حدی حاد شده است که صدای رییس فدراسیون فوتبال درحاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر را نیز درآورد و گفت: همه باشگاه های فوتبال بدهکار بوده و در فدراسیون پرونده دارند.
علی کفاشیان ادامه داد: به تمامی باشگاه ها گفته ایم باید مطالبات معوق خود را تسویه کنند و به تعهداتشان عمل کنند.
حسین عبدی که فصل گذشته به عنوان مربی درباشگاه پرسپولیس فعالیت می کرد درباره دریافت مطالبات خودش از باشگاه پرسپولیس نیز گفت: من نیز مطالباتم باقی مانده و هنوز دریافت نکرده ام.
وی افزود: کار کادر فنی با تیم مدت هاست تمام شده اما هنوزباشگاه نتوانسته مطالبات کادرفنی فصل گذشته تیم و بازیکنان را بپردازد.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس درپاسخ به این سووال که آیا واقعا برنامه ای برای پرداخت بدهی های این چنینی دارید، تصریح کرد: به طور حتم ما به دنبال تسویه حساب با تمامی کسانی که به آن ها بدهکار می باشیم هستیم.
عبدی اضافه کرد: متاسفانه هم اکنون درفصل نقل و انتقالات بوده و قسمت اعظم بودجه باشگاه صرف این موضوع می شود اما اطمینان می دهم به محض وصول پول مطالبات کادر فنی گذشته و بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.
وی ادامه داد: کادر فنی و بازیکنانی که از این تیم طلب دارند در طول مدتی که در خدمت تیم بوده اند کمال همکاری را با باشگاه داشته و به نظر من درحق باشگاه بزرگواری کرده اند و طبیعی است مسوولان باشگاه نسبت به تسویه بدهی آنان اقدام عاجل داشته باشد.
ورزشی.(4)**9144**1590

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال