لیگ جهانی والیبال؛

عکس یادگاری داوران/ ملی پوشان ایران با لباس سرمه ای

تهران - ایرنا - داوران بحرینی و برزیلی والیبال که قضاوت دو دیدار ایران و لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی را بر عهده دارند، قبل از آغاز مسابقه عکس های یادگاری گرفتند.

به گزارش ایرنا، دومین دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی از ساعت ۲۱ امشب آغاز می شود.
اندرسون کاکادور از برزیل و جعفر علی از بحرین که امشب به ترتیب به عنوان داور اول و دوم قضاوت مسابقه ایران و لهستان را بر عهده دارند، قبل از شروع مسابقه با داوران ذخیره و خط نگهدار عکس یادگاری گرفتند.
گروه داوری پس از عکس یادگاری، باد توپ ها را چک کردن و ارتفاع تور مسابقه را نیز یک بار دیگر اندازه گیری کردند.
علیرضا قریب داور بین المللی والیبال کشورمان داور ذخیره این مسابقه است.
عملکرد داوران این مسابقه در نخستین دیدار ایران و لهستان زیاد رضایت بخش نبود و تقریبا کنترل مسابقه را از دست داده بودند. حال باید دید با تغییر جایگاه داور اول و دوم این مسابقه، تغییری در این روند ایجاد می شود یا نه؟
تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه با لباس های سرمه ای وارد زمین مسابقه شدند و پس از پاسخ به ابراز احساسات تماشاگران گرم کردن خود را آغاز کردند.
رحمان محمدی راد مربی تیم ملی والیبال در هنگام گرم کردن بازیکنان ایران گفت وگوی نسبتا طولانی با مهدی مرندی لیبروی تیم ایران داشت. کارلو ساتی مربی بدنساز نیز نظارت بر حرکات کششی و گرم کردن بازیکنان داشت.
امروز یوز ایرانی دو باره به سالن ۱۲ هزار نفری آمد تا به همراه تماشاگران ملی پوشان را در طول مسابقه تشویق کند.
شانریت دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا که از سوی فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر دو دیدار ایران و لهستان را بر عهده دارد ۴۵ دقیقه قبل از مسابقه وارد سالن شد.
بازیکنان تیم ملی لهستان نیز ساعت ۲۰ و ۲۲ دقیقه وارد سالن شدند و گرم کردن خود را برای مبارزه دوم با ایران آغاز کردند. لهستانی ها در این مسابقه با لباس های قرمز و سفید به میدان می روند.
یکی دیگر از تغییرات مسابقه امروز تیم ایران برابر لهستان با دیگر بازی ها، نصب دوربین های جدید در جایگاه خبرنگاران و مهمانان ویژه است که حدود ۱۰ دوربین می شود..
گروه موسیقی سون قبل از شروع مسابقه برای تماشاگران چند آهنگ از آلبوم های خود را اجرا کرد.
تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در هفته هفتم لیگ جهانی که روز جمعه برگزار شد، موفق به شکست دو بر سه لهستان قهرمان سال ۲۰۱۴ جهان شد.
ورزشی(۲)××۱۳۷۹

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال