ناکامی بانوان ایرانی در سومین روز مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا

تهران - ایرنا - بانوان شمشیرباز ایران در سومین روز از مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از صعود به جمع نفرات برتر اسلحه فلوره بازماندند.

به گزارش ایرنا، سومین روز از مسابقات شمشیر بازی قهرمانی آسیا، امروز ( شنبه) در کشور سنگاپور برگزار شد و سه نماینده ایران در بخش فلوره بانوان برابر حریفان خود قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش، ابتدا الهه قهرمانی برابر حریفی از استرالیا به پیروزی دست یافت اما برابر نمایندگان ویتنام، ژاپن، سنگاپور، چین و اندونزی شکست خورد و از صعود به مرحله حذفی بازماند.
سروناز مرتضوی دیگر بانوی تیم ملی شمشیر بازی ایران، برابر حریفانی از مالزی و اندونزی به پیروزی رسید اما او نیز برابر نمایندگان کره جنوبی، قزاقستان، استرالیا و هنگ کنگ شکست خورد و به جمع 64 نفر برتر صعود کرد.
نگین کافی دیگر عضو تیم ملی شمشیربازی بانوان ایران با دو پیروزی برابر نمایندگان هند و قزاقستان و شکست برابر شمشیربازان چین، سنگاپور، ژاپن و مالزی به مرحله بعد راه یافت و در مرحله حذفی برابر سروناز مرتضوی که به جمع 64 نفر برتر صعود کرده بود، قرار گرفت.
کافی با برتری 15 بر 10 برابر مرتضوی دیگر نماینده کشورمان را شکست داد و به جمع 32 نفر پایانی صعود کرد اما با شکست برابر نماینده کره جنوبی با این رقابت ها وداع کرد.
ورزشی(2)**9140**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال