سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا: بازی مقابل ایران از سخت ترین بازی های دور برگشت است

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: اگرچه تیم ملی والیبال آمریکا تجربه بازی در سالن پر از تماشاگران پرشور را دارد اما گمان می کنم روز سختی را مقابل تیم ایران با تماشاگرانی که یکپارچه آنها را تشویق می کنند، در پیش خواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، 'جان اسپرو' که برای برگزاری دو دیدار برگشت با ایران در چارچوب لیگ جهانی والیبال به تهران سفر کرده است، شرایط اقامت تیم آمریکا در تهران را خوب توصیف کرد وافزود: از زمان ورود به فرودگاه در تهران، مورد استقبال و مهمان نوازی قرار گرفتیم، روز چهارشنبه هم برنامه خوبی برای گردش در تهران در نظر گرفته شده بود و در مجموع به نظرم بچه ها از این که به تهران آمده اند خوشحال هستند.
بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال آمریکا در بخشی ازبرنامه گردش در تهران، از برج میلاد بازدید کردند.
اسپرو به رسانه های غربی گفت: بازیکنان تیم به دلیل به هم خوردن ساعت خواب پس از پرواز طولانی هنوز دچار بی خوابی وخستگی هستند.آنها ساعت یک بامداد سه شنبه 26 خرداد ماه وارد تهران شدند و نخستین تمرین خود را بعد ازظهر سه شنبه برگزار کردند. تمرین دیگری هم روز چهارشنبه برگزار شد که کامل تر از تمرین دیروز بود.
سرمربی تیم ملی آمریکا براین عقیده است که بازی برگشت آمریکا مقابل ایران دشوارتر خواهد بود، چرا که تیم ایران بعد از دو برد مقابل روسیه شرایط بهتری پیدا کرده است، ضمن این که بازیکنان آمریکا نیز باید خود را با اختلاف ساعت و ارتفاع در تهران تطبیق داده و بر خستگی ناشی از یک سفر طولانی غلبه کنند.
اسپرو با اشاره به حضور تماشاگران پرتعداد و پرشور در سالن برگزاری مسابقه، بازی مقابل تیم ایران را یکی از سخت ترین بازی های دور برگشت دانست.
وی اضافه کرد: بازیکنان تیم والیبال آمریکا روز پنجشنبه تمرین تاکتیکی و تمرین بدنسازی خواهند کرد وعصر آن روزهم فیلم های بازی ایران را تماشا می کنند. آنها قرار است روز جمعه هم روی سرویس و دریافت کار کنند.
نخستین بازی تیم های والیبال ایران و آمریکا در تهران جمعه شب 29 خرداد در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
شبک**1021/1859

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال