لیگ جهانی والیبال؛

حاشیه های دیدار ایران و لهستان/ کواچ: با قلبتان بازی کنید

چنستوهوا - لهستان - ایرنا - دیدار نخست دو تیم ایران و لهستان در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال در سالن اسپورتوا با حاشیه هایی همراه شد که مهمترین آنها ... است.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، هفته چهارم لیگ جهانی والیبال از امروز (جمعه) در دو سطح یک و دو لیگ جهانی آغاز شد و به مدت سه روز با برگزاری 20 مسابقه پیگیری خواهد شد.
تیم ملی والیبال ایران که در این هفته دو دیدار با لهستان برگزار می کند از ساعت 20 و 35 دقیقه به وقت لهستان و 22و 55 دقیقه به وقت تهران در نخستین مسابقه برابر این تیم صف آرایی خواهد کرد.
رامین مهمانپرست سفیر جمهوری اسلامی ایران در لهستان و اعضای سفارت ایران با خانواده های خود از جمله ایرانیان حاضر در سالن این مسابقه هستند.
ایرانیان زیادی از نقاط مختلف اروپا از جمله نروژ، آلمان، اسپانیا و مناطق مختلف لهستان برای تشویق و همراهی تیم ایران در این مسابقه حساس به سالن اسپورتوا آمدند. تعدادی از آنان حتی در هتل تیم ایران اقامت دارند.
تیم ملی والیبال ایران یک ساعت و بیست دقیقه قبل شروع مسابقه به سالن آمد.
در زمان ورود تیم ملی والیبال ایران به سالن هنوز پنج درصد ظرفیت هفت هزار و ۱۰۰ نفری سالن پر شده بود.
تیم ملی والیبال لهستان ساعت ۱۰ به وقت تهران وارد سالن مسابقه شدند و شروع به گرم کردن خود کردند، پس از چند دقیقه نیز بازیکنان ایران با تشویق ایرانیان حاضر وارد سالن شدند.
قبل از شروع این دیدار تعدادی پرچم جمهوری اسلامی ایران و تی شرت از سوی سفارت ایران در لهستان بین هواداران ایرانی حاضر در سالن توزیع شد.
حمزه زرینی تنها بازیکن حاضر تیم ملی والیبال در لهستان بود که از جایگاه تماشاگران این مسابقه را نگاه کرد.
اسلوبودان کواچ در رختکن تیم ملی در سخنان کوتاهی با بازیکنان گفت: با قلبتان بازی کنید. برید داخل زمین بجنگید تا پیروز شوید. تمام تلاشتان را کنید و بجنگید که اگر هم بازنده شدید جایی برای پشیمانی نباشد. برای نام ایران بجنگید تا پیروز شوید.
جایگاه خبرنگاران این مسابقه در دو طرف زمین مسابقه و در تیررس توپ های بازی است و این موضوع کار را برای آنان کمی مشکل می کند.
تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه با پیراهن و شورت سرمه ای به میدان می رود و بازیکنان لهستان نیز پیراهن سفید و شورت قرمز رنگ به تن خواهند داشت.
اسلوبودان کواچ در ابتدای این مسابقه از ترکیب سعید معروف، فرهاد قائمی، سامان فائزی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد ظریف و محمد موسوی برابر لهستان استفاده می کند.
ورزشی(۲)××۱۳۷۹

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال