نخستین قهرمانی وولفسبورگ در جام حذفی آلمان

تهران - ایرنا- تیم فوتبال وولفسبورگ برای نخستین بار عنوان قهرمانی جام حذفی باشگاه های آلمان موسوم به لیگا پوکال را از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا، تیم های وولفسبورگ و دورتموند شنبه شب دیدار نهایی جام حذفی باشگاه های را در ورزشگاه المپیک شهر برلین برگزار کردند که در پایان وولفسبورگ به برتری 3 بر یک دست یافت تا با تداوم شگفتی سازی های فصل جاری، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
دورتموندی ها که برای آخرین بار یورگن کلوب را به عنوان سرمربی کنار خود می دیدند، این دیدار را تهاجمی آغاز کرده و در دقیقه پنجم توسط آبومیانگ به گل رسیدند.
دقایقی پس از آن، مارکو رویس مهاجم ملی پوش دورتموند فرصت ایده آلی را برای گلزنی از دست داد و توپ را از چند قدمی دروازه وولفسبورگ با بی دقتی به بیرون فرستاد.
در ادامه روند بازی تغییر کرد و در دقیقه 22، لوییس گوستاوو هافبک برزیلی توانست گل تساوی را برای وولفسبورگ به ثمر برساند.
در دقایق 33 و 38 نوبت به کوین دی بریون و باس دوس رسید تا گل های دوم و سوم وولفسبورگ را به نام خود ثبت کرده و تیمشان را 3 بر یک از حریف پیش اندازند.
در آغاز نیمه دوم بازیکنان دورتموند که قهرمانی را از دست رفته می دیدند بازی را تهاجمی آغاز کرده و در دقیقه 49 بهترین بخت را برای گل دوم به دست آوردند که شینجی کاگاوا در عین ناباوری نتوانست دروازه حریف را باز کند.
در ادامه نیمه دوم تلاش دورتموندی ها ثمری نداشت تا در نهایت وولفسبورگ به برتری 3 بر یک دست یافته و برای نخستین بار قهرمان جام حذفی آلمان شود.
با این اوصاف یورگن کلوب که آخرین حضورش به عنوان سرمربی بورسیادورتموند را تجربه می کرد، وداع تلخی با زردپوشان داشت.
ورزشی(2)**3783** 1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال