فالکائو از منچستر به موناکو بازگشت

تهران- ایرنا- باشگاه فوتبال منچستر یونایتد روز یکشنبه اعلام کرد؛ «رادامل فالکائو» مهاجم کلمبیایی پس از گذراندن یک فصل در این باشگاه انگلیس به صورت قرضی به موناکو بازگشته است.

به گزارش ایرنا، این مهاجم 29 ساله که سپتامبر گذشته در روز ضرب الاجل تعیین شده برای نقل و انتقال بازیکنان به سرخپوشان منچستر پیوست، دوران سختی در ورزشگاه اولدترافورد داشت و در 29 بار حضور خود در میدانهای مسابقه تنها چهار گل به ثمر رساند.
لوییس فان گال سرمربی یونایتد در پایگاه اینترنتی رسمی باشگاه گفت: فالکائو یک بازیکن کاملاً حرفه ای و یک انسان خوب است؛ من از جانب خود و همه کسانی که در باشگاه هستند، دوست دارم برای وی آینده خوبی را آرزو کنم.
پیش تر در حالی که رئال مادرید، غول فوتبال اسپانیا به دنبال جذب این مهاجم سابق پورتو و آتلتیکو بود، یونایتد در رقابت فشرده و داغ برای امضای قرارداد با وی برای انتقال از موناکو به صورت قرضی به پیروزی رسید.
این گزارش به نقل از خبرگزاری فرانسه حاکی است: منچستر فرصت آن را داشت تا با وی یک قرارداد دائمی 2/43 میلیون پوندی ببندد اما این باشگاه به فالکائو اعلام کرد که این گزینه را عملی نخواهد کرد.
به گفته فان گال، فالکائو حتی در آخرین بازی فصل یونایتد در برابر هال سیتی در روز یکشنبه کنار گذاشته شد.
ممکن است «ال تیگره» نامی که فالکائو نزد هواداران فوتبال به آن شهرت یافته است، زیاد در پادشاهی موناکو نماند چرا که گزارش شده که وی با باشگاههایی چون چلسی و آتلتیکو، باشگاه سابق خود برای انتقال ارتباط دارد. چلسی قرار است وی را جانشین دیدیه دروگبا کند و آتلتیکو نیز در حال از دست دادن ماریو ماندزوکیچ مهاجم خود است و تصمیم دارد با خرید فالکائو جای ماندزوکیچ را پر کند.
فالکائو سال گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو، جام جهانی در برزیل را از دست داد.
مترجمام**1403**1504

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال