سرمربی تیم جوانان جودو استعفا داد،

میران: در فدراسیونی که دعوا باشد کار نمی کنم

تهران - ایرنا - سرمربی مستعفی تیم جودوی جوانان با اعلام خبرکناره گیری خود گفت: در فدراسیونی که مسوولان آن با هم دعوا داشته باشند، کار نمی کنم.

محمود میران روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: وضعیت فعلی فدراسیون از قبل هم بدتر است. واقعا نمی دانم این دعواها و اختلافات موجود در فدراسیون به چه دلیل است و برهمین اساس امروز استعفای خود را به فدراسیون بردم و دیگر برنمی گردم.
قهرمان اسبق آسیا افزود: دوست دارم به جودوی کشورم کمک کنم اما این شرایط سبب شده تا جودوی ما هر روز پسرفت کند.
وی در ادامه گفت: از این پس به عنوان سرمربی تیم ملی آلیش به کارم ادامه می دهم و آنهایی که می گفتند محمود میران دو شغله است، خوشحال باشند که از یک شغلم استعفا دادم.
میران گفت: در زمان قهرمانی در 3 رشته کشتی آزاد، کشتی پهلوانی و جودو به صورت همزمان افتخار آفرینی می کردم اما یک نفرهم قدردانی نکرد.
وی ضمن تبریک به تیم ملی تکواندوی ایران بابت قهرمانی در جهان گفت: این رشته با تلاش و همدلی به قله افتخار رسید اما جودو هر روز بدتر می شود.
قهرمان اسبق سنگین وزن آسیا و جهان گفت: سالها در دو وزن 100 کیلوگرم و آزاد برای جودوی ایران مدال آوری می کردم اما مورد تمسخر بودم که چرا برابر یک ژاپنی شکست می خورم. حالا یک سنگین وزن ایران در آسیا برنز بگیرد تا جایزه نفیسی به او بدهم.
وی در پایان گفت: آرزو می کنم جودوی ایران روزهای فعلی را پشت سرگذاشته و به آرامش برسد تا شاهد شکست های متوالی نباشیم.
ورزشی(4)**3783**1581

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال