ترکیب تیم ملی واترپلو در رقابت های جهانی توسعه اعلام شد

تهران - ایرنا - کادر فنی واترپلو فهرست نهایی ملی پوشان را برای حضور در رقابت های توسعه جهانی در تهران اعلام کرد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، سجاد عبدی، میثم جعفری، سید محمد میر مهدی، سهیل خادم پیر، امیرحسین خانی، علی پیروزخواه، نیما خوشبخت، حامد ملک خانبانان، علی هرمزی، امیرحسین برائی، امید لطف پور، علیرضا سلطانی و مهدی عماد 13 ملی پوشی هستند که باید از سوم خرداد مقابل حریفان قرار بگیرند.
سیروس طاهریان (سرمربی)، نادرغفوری (سرپرست)، وحید رضایی و علیرضا شهیدی پور (مربیان) و خسرو حمزه (روانشناس) در کنار ملی پوشان حضور دارند.
تمام بازی های ایران در رقابت های توسعه جهانی(فیناترافی) از سوم تا هشتم خرداد راس ساعت 19 در استخر 9 دی مجموعه شهید شیرودی آغاز می شود و تماشای آن نیز برای عموم مردم رایگان است.
مسابقات جهانی توسعه واترپلو از سوم خرداد به میزبانی ایران برگزار خواهد شد و در ابتدا مطابق معمول ۱۲ تیم سهمیه شرکت در این مسابقات را دریافت کرده بودند. اما دو تیم اکوادور و ترینیداد و توباگو با ارسال نامه به فینا (فدراسیون بین المللی شنا ) کناره‏ گیری خود را از این رقابت ها اعلام کردند.
به دنبال این اتفاق، فدراسیون بین المللی شنا تصمیم گرفت تا برای نخستین بار بازی‎ها را با ۱۰ تیم و در دو گروه پنج تیمی برگزار کند. با حذف یک تیم از هر گروه، قرعه مسابقات تغییری نکرد اما برنامه زمان‎بندی مسابقات دستخوش تغییر شد.
تیم های شرکت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: مراکش، مالت، اروگوئه، کویت و جمهوری آذربایجان
گروه B: تونس، اتریش، گواتمالا، ایران و اندونزی
ورزشی**1067**1581

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال