نماینده خلخال خواستاربرخورد با عوامل حادثه ورزشگاه تبریزشد

اردبیل - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با کسانی که در جریان دیدارهای پایانی لیگ برتر فوتبال با احساسات مردم و علاقه مندان به فوتبال بازی کرده اند ، برخورد شود.

جلیل جعفری بنه امروز (سه شنبه ) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در هیچ شرایطی نباید با احساسات پاک طرفداران فوتبال بازی شود.
وی با تاکید بر لزوم برخورد جدی با خاطیان حوادث اخیر فوتبال اظهار کرد: با توجه به وقایعی که در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال اتفاق افتاده است ، لزوم بررسی عوامل این حادثه و شناسایی و برخورد با افرادی که احساسات میلیون ها طرفدار فوتبال کشور را جریحه دار کرده اند، ضرورت دارد.
جعفری اظهار کرد: پیگیری های موثری از طرف دولت و نمایندگان مجلس برای احقاق حق طرفداران فوتبال و برخورد با متخلفان حادثه ورزشگاه تبریز انجام شده و بررسی ها تا رسیدن به نتیجه نهایی و شناسایی و برخورد با عوامل این حادثه باید ادامه یابد.
وی گفت: حرکت ما باید به سمتی باشد که مردم از رشته پرطرفدار فوتبال لذت ببرند نه این که با انجام کارهای ناشایست از سوی برخی افراد خاطی زمینه ناراحتی و جریحه دار شدن احساسات علاقه مندان به فوتبال فراهم شود.
وی افزود: مسوولان ورزش و فدراسیون فوتبال کشور در زمینه اتفاقی که در روز آخر مسابقات لیگ برتر فوتبال اتفاق افتاد باید پاسخگوی مردم باشند.
جعفری گفت: همه تیم ها و تماشاگران فوتبال در مسیر اتحاد و انسجام ملی گام برمی دارند و در چنین شرایطی نباید تبعیض و یا تفاوتی در قهرمانی هر یک از تیم های حاضر در لیگ برتر از سوی مسوولان برگزار کننده این لیگ وجود داشته باشد.
نماینده مردم خلخال در مجلس افزود : : تیم تراکتورسازی تبریز یکی از قطب های مهم در فوتبال کشور است و با توجه به این که این تیم قدیمی فوتبال کشور از حمایت تماشاگران زیادی برخوردار است نباید اجازه دهیم احساسات تماشاگران این تیم جریحه دار شود.
7119/6018/6016/1352 **1581

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال