اسبقیان: مسایل مطرح شده از سوی نماینده اصفهان صحیح نیست

تهران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، گفت: مسایلی که نماینده اصفهان مبنی بر قطع وسایل ارتباطی در بازی تراکتورسازی و نفت تهران یک مصوبه بوده ، اصلا صحت ندارد.

به گزارش ایرنا، سید محمد شروین اسبقیان در رابطه با اتفاقات رخ داده در هفته آخر لیگ برتر فوتبال ایران در برنامه 90 افزود : باید در ابتدا از هواداران عزیز تشکر کنم که به بهترین شکل در کنار تراکتورسازی بودند و عذرخواهی کنم بابت کمبود هایی که استاندار استان نیز دستور به حل این مشکلات و افزایش ظرفیت ورزشگاه را دادند.
وی ادامه داد: موارد فنی تراکتورسازی و اشکالات فنی تیم باید از سوی مسئولان تیم مورد بررسی قرار گیرد. ما در جایگاه مسئولان حضور داشتیم که مشاهده کردیم حاضرین به خاطر اعلام تساوی بازی سپاهان خوشحالی می کنند اما ما از تلویزیون دیدیم که این بازی با پیروزی سپاهان به پایان رسیده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: فردای آن روز نشستی با حضور من و استاندار و حسنی خو نماینده وزیر ورزش برگزار شد و قرار شد موضوعات مربوط به داوری از سوی وزارت ورزش مورد بررسی قرار گیرد.
اسبقیان در ادامه افزود: در خصوص اظهارات قنبرزاده مبنی بر اینکه مسئولان شهر تبریز آمادگی لازم را نداشتند باید بگویم که اصلا این گونه نبود و ما همه چیز را کنترل کردیم و نیروی انتظامی هم به خوبی در ورزشگاه حضور داشت.
وی ادامه داد: کسی که این شایعه را اعلام کرده کثیف ترین کار ممکن را انجام داده است. برای مشخص شدن کسی که این کار را انجام داده باید بررسی ها صورت گیرد و بعد نظر داد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، گفت: نمی دانم نماینده اصفهان از کجا گفته قطع وسایل ارتباطی یک مصوبه بوده و اصلا این مساله صحت ندارد. ما اگر برای قهرمانی خود را آماده کردیم برای این بود که تیم ما بیشترین شانس را برای قهرمانی داشت و این اصلا کار عجیبی نبود.
وی تصریح کرد: در طول بازی طبق اعلام نظر مخابرات تماس های زیادی گرفته شده است و مطرح شدن برخی مسایل اصلا صحت ندارد و نمی دانم این نماینده چگونه این مسایل را مطرح کرده است.
وی در خصوص اینکه چرا بلندگوی ورزشگاه با وجود اینکه می دانسته تراکتورسازی قهرمان نشده از هواداران خواسته که برای برگزاری مراسم به سکو ها برگردند، اظهار کرد: ما مسئول برگزاری مراسم نیستیم و این با هیات فوتبال است اما طبق گفته ششگلانی مسئول هیات فوتبال استان منظور گوینده برگزاری مراسم اهدا هدیه بهترین بازی بوده است.
ورزشی **9118** 1917

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال