نماینده مجلس:

امنیت آذربایجان غربی هرگز مغلوب دروغپردازی رسانه های معاند نمی شود

ارومیه - ایرنا - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت و آرامش آذربایجان غربی و وحدت و همدلی مردم ظرفیت ممتاز استان برای سرمایه گذاری است گفت: امنیت و آرامش آذربایجان غربی هرگز مغلوب دروغپردازی رسانه های معاند نمی شود.

نادر قاضی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این استان علیرغم مرزی بودن و همجواری با چندین کشور همواره محیطی امن برای جذب سرمایه گذاران بوده است.
وی اظهار کرد: وحدت و همدلی و زندگی مسالمت آمیز مردم آذربایجان غربی مولفه مهمی است که می تواند به روند توسعه استان شتاب بخشد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه آذربایجان غربی از پتانسلیهای بالقوه زیادی برخوردار است گفت: این پتانسیلها در زمینه های مختلف اعم از معادن، گردشگری و بناهای تاریخی و همچنین بازارچه های مرزی می توانند زمینه مناسبی برای تعاملات اقتصادی با کشورهای همجوار فراهم کنند.
این نماینده مجلس ادامه داد: رسانه های معاند و دشمنان باید این واقعیت را قبول کنند که امنیت و آرامش استان با دروغپردازیهای آنان مخدوش شدنی نیست.
قاضی پور با اشاره به حادثه اخیر مهاباد نیز افزود: بزرگنمایی مسائل شخصی و انتقال آن به شبکه های خارجی توسط کج اندیشان برای ناامن جلوه دادن این استان و اختلاف افکنی بین شیعه و سنی کاری عبث و بیهوده است.
وی ادامه داد: برخی تصور می کنند با وقوع چنین حوادثی روند توسعه در استان کند شده و یا متوقف می شود در حالی که چنین تحلیلی درست نیست و این حادثه تنها یک مساله شخصی است و ربطی به امنیت استان ندارد.
قاضی پور اضافه کرد: چنین حوادثی در تمام دنیا روی می دهد و بزرگنمایی و تحلیلهای نادرست از چنین حوادثی تنها آب ریختن در آسیاب دشمن است.
وی گفت: آذربایجان غربی در هشت سال دفاع مقدس و در برهه های مختلف همانند مقابله با گروهک ها و احزاب منحله کارنامه درخشانی خلق کرده است و جالبتر آنکه در میان این مبارزات همچنان به پیشرفت و آبادانی خود ادامه داده است.
آذربایجان غربی مرزی ترین استان کشور است که با عراق، ترکیه و جمهوری آذربایجان هم مرز است و تاکنون تعاملات اقتصادی بسیار بالایی با آنها داشته است.
8135/6008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال