فرماندار سقز: مردم هیچ وقت فداکاری های ارتش را فراموش نمی کنند

سنندج -ایرنا- فرماندار شهرستان سقز با اشاره به اینکه مردم هیچ وقت فداکاری های ارتش قبل و بعد از انقلاب را فرامومش نخواهند کرد، گفت: معتقدم که ارتشیان، تیر خلاص را به نظام شاهنشاهی زدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اکبر ورمقانی روز پنج شنبه در دیدار جمعی از دانشجویان دانشکده فرماندهی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه ارتش نقش بسزایی در پاسداری از حریم کشور داشته است، افزود: همافران نیروی هواپیمایی ارتش در نوزدهم بهمن 1357 با امام(ره)، بیعت کردند و اشاعه این خبر باعث تثبیت انقلاب و از دلایل اصلی سقوط نظام شاهنشاهی بود.
او با اشاره به اینکه کردستان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و همیشه مورد طمع دشمنان بوده است اظهار کرد: مردم این بخش از سرزمین کشورمان همگام با سایر مردم استان های کشور و به ویژه مرزداران، همواره از مرزهای کشور حفاظت کرده اند.
امیر گرشاسب ابوالحسنی، فرماندهی تیپ 228 پیاده سقز هم با عنوان اینکه ارتش روز به روز از لحاظ علوم نظامی و توان رزمی قدرتمندتر می شود یادآور شد: این توان به جهانیان اثبات شده و سودای جنگ نظامی را برای دشمن بر علیه نظام مقدس اسلامی ناممکن کرده است.
سقز به عنوان دومین شهر بزرگ کردستان در 190 کیلومتری شمال غربی مرکز استان سنندج واقع شده است. ک/2
7249/6108

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط