لیگ برتر فوتبال؛

قلعه نویی شعارهای علیه خود را طبیعی و خود جوش خواند

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال شعارهایی که علیه او داده می شود را طبیعی و خود جوش خواند و گفت: وقتی هواداران ناراحت هستند، حق دارند.

به گزارش ایرنا، امیر قلعه نویی امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از شهرآورد هشتادم گفت: در ابتدا می خواهم دو سه نکته را خدمت شما بگویم. اولا وظیفه می دانم از دو دوست خوبم در باشگاه استقلال به نام های علی نظری و محمود بابایی که مخلصانه و خالصانه بدون هیچ چشم داشتی کار کردند، تشکر کنم.
سرمربی استقلال تهران با ابراز شرمندگی نسبت به امید ابراهیمی هافبک میانی تیم خود گفت: ابراهیمی کسی است که در فصل جاری برای ما به اندازه چند بازیکن تلاش کرد. ابراهیمی از ابتدای فصل تاکنون تنها 70 میلیون تومان از مبلغ قرارداد خود را گرفته و هیچ گاه نیز به خاطر مسائل مالی در تمرینات غیبت نکرده و هر موقع به زمین رفته با تعصب بازی کرده است.
وی تصریح کرد: یک معذرت خواهی نیز به هواداران استقلال و کسانی که شب و روز و در گرما و سرما با ما بودند بدهکار هستیم چرا که نتوانستیم کاری که لیاقتشان بود انجام دهیم.
سرمربی استقلال تهران ادامه داد: همچنین از بازیکنان و همکارانم و دست اندرکاران کمپ مرحوم حجازی که بعضا ماه ها نیز حقوق دریافت نکردند اما با تعصب در کنار ما بودند تشکر می کنم.
قلعه نویی ادامه داد: هر چند استقلال و پرسپولیس در جدول جایگاهی خاصی ندارند اما امیدوارم این بازی مانند بازی رفت با کیفیت باشد. خوشحالم که آقای برانکو به عنوان یک مربی بااخلاق به فوتبال ما برگشته و به یکی از باشگاه های بزرگ کشور ما کمک می کند.
قلعه نویی اضافه کرد: بازی فردا بازی حساسی است و تیم پرسپولیس نیز تیم خوب و باانگیزه است ما در سه چهار روز گذشته بیشتر روی مسائل روحی و روانی بازیکنان کار کردیم و امیدوارم بازی فردا از نظر کیفیت بازی خوبی باشد.
وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود دیدار استقلال و پرسپولیس جنگ هافبک ها است و استقلال تهران چه برنامه ای در این خصوص دارد گفت: طبیعتا ما روی این مساله کار کردیم و باید ارتباط محمد نوری با خط حمله پرسپولیس را قطع کنیم ما نیز اعتقاد داریم که اگر پل ارتباطی پرسپولیس قطع شود موفق می شویم.
سرمربی استقلال تهران درخصوص ضعف این تیم در سانتر از جناحین گفت: آنالیزهایی که منصفانه باشد قبول می کنیم و انصافا نیز آنالیزهای انجام شده در برنامه 90 آنالیزهای خوبی بوده و بررسی های خوبی صورت گرفته است.
در طول هفته های گذشته بارها نقاط ضعف را به بازیکنان گوشزد کردیم اما در شرایط بازی اتفاقاتی می افتد که قابل پیش بینی نیست.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا فکر می کرد روزی هواداران استقلال علیه او شعار دهند گفت: این مساله طبیعی است و مطمئنم خودجوش بوده است. طرفداران از نتایج ناراحت هستند و انتقاد کردن حق طبیعی شان است و مسوولیت تمامی نتایج بر عهده من است.
قلعه نویی درخصوص اظهارات اخیر حسنی پور رییس حراست وزارت ورزش مبنی بر اینکه بازیکنان استقلال بعد از دریافت سه گل از تیم تراکتور در زمین راه می رفتند، افزود: آقای حسنی پور نگاه فنی دارد و حتی یک بار که در دهه 70 در بازی با تیم نیروی هوایی عراق همراه ما بود و با هم صحبت می کردیم متوجه شدم که این فرد نگاه کارشناسی و فنی به فوتبال دارد. اما واقعیت این است که تیم ما در فصل جاری از لحاظ روحی و روانی آرامش نداشت.
ورزشی(3)**9140**م.ب**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال