شانزدهمین رقابت ملی مهارت در12حوزه شهرستانهای استان تهران برگزار شد

تهران-ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از آغاز شانزدهمین رقابت ملی مهارت در 12 حوزه شهرستانهای استان تهران خبر داد.

حمیدرضا خانپور روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه در این دوره از مسابقات یک هزار و یکصد و پنچاه و هشت نفرمهارت جو با هم به رقابت پرداختند، اظهار داشت:
این شرکت کنندگان شامل963 مرد و 195 زن بودند.
وی افزود: تمام مهارت جویان در 31 مهارت حرفه ای و در 12حوزه آزمون در شهرستان های استان تهران با هم به رقابت پرداختند.
وی تصریح کرد: آجرچینی، اتصالات چوبی، الکترونیک، تاسیسات الکتریکی، تبرید و تهویه، تراش cnc، جواهرسازی، خیاطی، رباتیک، جوشکاری، طراحی فضای سبز، طراحی مهندسی مکانیک و طراحی وب از جمله رشته های حاضر در این مسابقات است.
خانپور رشته های فن آوری اطلاعات مدیریت سیستم های تحت شبکه، فن آوری طراحی گرافیک، فن آوری اتومبیل، کار با صفحات فلزی، کابینت سازی، کاشیکاری، گل آرایی، نقاشی خودرو را از دیگر رشته های این دوره از مسابقات عنوان کرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران یادآور شد: در این دوره از مسابقات از هر شهرستان، یک نفر در هر رشته برگزیده و به مرحله استانی شانزدهمین مسابقات ملی مهارت اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه مرحله استانی نیز در نیمه مرداد ماه سال جاری برگزار می شود، گفت: مرحله کشوری نیز نیمه مهرماه برگزار و نفرات برتر به اردوی آمادگی مسابقات جهانی ابوظبی راه می یابند.
تهران/7244/1724

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال