نفرات برتر جشنواره قرآن و عترت دانشجویان پیام نور معرفی شدند

ساری - ایرنا - نوزدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور با معرفی نفرات برتر در رشته های مختلف در ساری به کار خود پایان داد.

به گزارش ایرنا، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور در آیین پایانی این جشنواره که روز چهارشنبه در مجتمع رفاهی نیروی انتظامی خزرآباد ساری برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات حدود 500 دانشجوی دختر و پسر از 520 واحدهای دانشگاهی پیام نور سراسر کشور در رشته های مختلف قرآنی به مدت روز چهار با یکدیگر رقابت کردند.
کریم نجفی برزگر افزود: این مسابقات در بخش شفاهی، کتبی، فناوری، ادبی، هنری و پژوهشی برگزار شده است.
وی اظهار داشت: نفرات اول رشته های مختلف این جشنواره به مسابقات بین المللی دعوت خواهند شد.
در بخش خواهران در رشته های حفظ کل، پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء، تحقیق، مدیحه سرایی، ترتیل به ترتیب رقیه رضایی از مازندران، معظمه جهانبخش از کرمان، شهربانو رنجبر از مازندران، فرزانه صادقی از گیلان، مریم فضلی از زنجان، هاجر خورشیدی از گیلان و آذرمان صادقی ناب از گیلان رتبه نخست را کسب کردند.
در بخش برداران این رشته ها نیز به ترتیب محمدرضا تیموری از گلستان، حسن حزبائی از خوزستان، مرتضی رستگار از خراسان رضوی، محمد معتمدی از اصفهان، مهدی غلام نژاد از تهران، عباس مقنی از اصفهان و بابک ولی زاده از آذربایچان غربی اول شدند.
در بخش اذان مهدی سیاحی از خوزستان عنوان نخست این مسابقات به خود اختصاص داد و در بخش فناوری نیلوفر باقری از زنجان، محبوب حسین زاده از آذربایجان غربی و محمد زارعی تجره از مرکزی نفرات برتر شدند.
در بخش ادبی عبدالرضا فتحی، فرزانه پیدنی از خوزستان و فروغ پیدنی از خوزستان، در بخش پژوهشی عارفه خوروش از اصفهان و در بخش کتبی جابر مکرم از مازندران، سید سمانه فلسفی از اصفهان و محسین رجبی از سمنان و محبوبه عباسی از اصفهان به عنوان نفرات اول انتخاب شدند.
همچنین فاطمه اسدی از اصفهان و ستار ولی نژاد از لرستان و بهزاد نیری از ایلام و مهدی نامور از اردبیل و سید مهدی اسلامی از تهران و فاطمه سعیدی از مازندران به عنوان نفرات اول رشته هنری این دوره از مسابقات معرفی شدند.
در بخش نقاسی این مسابقات کسی حایز رتبه نشد.
به نفرات اول این جشنواره علاوه بر جوایز، لوح تقدیر و تندیس نوزدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت پیام نور اهدا شد.
6026/6097/ 2025

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال