فرماندار بوکان: اعتماد بین دولت و ملت موجب ترقی جامعه می شود

مهاباد - ایرنا - فرماندار بوکان گفت: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده است جلب اعتماد بین دولت و ملت ترقی و پیشرفت جامعه را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جمال خسروی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری بوکان افزود: وحدت داخلی و همدلی و همزبانی ملت و دولت برای مقابله با مشکلات و رفع آن از ضروریات بوده و همه ما باید به آن توجه جدی داشته باشیم .
وی گفت: وقتی که رهبری بر وحدت دولت و ملت تاکید دارند یعنی ما در شرایط کنونی بیش از هر چیز به انسجام و یکدلی نیازمندیم زیرا شرایط حساس ایران در منطقه این انسجام را می طلبد.
خسروی با اشاره به سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دیپلمات های ما با ظرافت خاصی که در عرصه بین المللی به خرج داده اند توانسته اند بخوبی در مسیر ارتباط با کشورهای جهان گامهای اساسی را بردارند.
وی ادامه داد: در کنار سیاست خارجی امسال باید به سیاست داخلی کشور نیز توجه ویژه ای شود چرا که امسال دو انتخابات مهم در پیش رو داریم و نیاز است تا همه مسوولان با جدیت در این انتخابات حضور داشته باشند تا انتخاباتی سالم برگزار شود.
فرماندار بوکان اظهار کرد: برای برگزاری یک انتخابات سالم عوامل اجرایی و مسوولان از هم اکنون نباید از هیچ کاندیدا و یا فرد خاصی و با هیچ شیوه ای حمایت کنند.
وی با اشاره به اینکه دولت خود را در مسائل مختلف پاسخگو می داند گفت: دولت گزارش ها و عملکرد خود را مبنی بر واقعیات بیان می کند و از وعده های دروغ پرهیزکرده و براساس واقعیات عمل می کند.
خسروی از رتبه برتر فرمانداری بوکان در حوزه های عمران و امور اجتماعی در سطح استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت: اقدامات صورت گرفته در بخش های اقتصادی و اجتماعی این شهرستان موجب ترقی و پیشرفت در این حوزه ها شده است.
فرماندار بوکان با اشاره به تشکیل اکیپ ده گردشگری در این شهرستان اضافه کرد: با ایجاد این اکیپ، فعالیت های خوبی در زمینه مبارزه با زمین خواری در این شهرستان انجام شده که این اقدامات موجب شده تا اراضی فراوانی از متصرفین باز پس گرفته شود .
اکیپ ده گردشگری شامل ادارت همچون دادگستری، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، اداره منابع طبیعی، بخشداری، فرمانداری و شهرداری است که در راستای مبارزه با زمین خواری در این شهرستان تشکیل شده است.
امام جمعه بوکان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به جنایات رژیم آل سعود در یمن گفت: افرادی که خود را خادم الحرمین می دانند بی شرمانه دست به جنایات علیه مردم بی گناه و قتل کودکان و زنان این کشور می کنند.
ماموستا عبدالرحمان خلیفه زاده گفت: این کشور که خود را سردمدار اسلام معرفی می کند با بمب های غیرمتعارف از جمله بمب های خوشه ای اقدام به کشتن مردم مظلوم یمن می کند.
وی ادامه داد: کارهای که این کشور در مقابل مردم یمن انجام می دهد مطابق قرآن و دستورات اسلام نبوده و این امر با دین مبین اسلام کاملا' مغایرت دارد.
شهرستان بوکان با 227 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد.
7510/6185/6008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال