هفته 29 لیگ برتر فوتبال؛

بیستم اردیبهشت برای نمایندگان تبریز بیست بود

تبریز - ایرنا - هفته بیست و نهم پیکارهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران که امروز بیستم اردیبهشت پیگیری شد، برای تیم های تراکتور سازی و گسترش فولاد تبریز به روز بیست و فراموش نشدنی تبدیل شد.

به گزارش ایرنا، امروز همه چیز برای تبریزی ها هدفمند به روزی فراموش نشدنی تبدیل شد و هردو نماینده این شهر در مصاف با سرخ آبی های پایتخت به پیروزی شیرین و دلچسب دست یافتند تا یکی از منطقه خطر فرار کرد تا حضورش در لیگ برتر تثبیت شود و دیگری با قاطعیت بر صدر جدول رده بندی تکیه زند.
در ورزشگاه اختصاص بنیان دیزل تبریز، آبی های تبریز در حضور بیش از 500 نفر تماشاگر و در دیداری برتر توانست با حساب دو بر یک از سد تیم پرسپولیس تهران بگذرد.
دراین دیدار که قضاوت آن را احمد صالحی باکمک های سیدعلی نژادیان و علیرضا ایلدریم بر عهده داشت، جابر انصاری مهاجم میزبان در دقایق 12 و 49 موفق به گلزنی شد و تنها گل تیم میهمان نیز در دقیقه 89 و از روی نقطه پنالتی توسط ژوزه جونیور به ثمر رسید.
گسترش فولاد تبریز با این پیروزی ارزشمند 31 امتیازی شد و در مکان یازدهم جدول رده بندی باقی ماند و پرسپولیس تهران نیز با 33 امتیاز همچنان در مکان نهم ماندگار شد.
دراین دیدار قاضی میدان در طول بازی دوبار دست به جیب شد که مهدی جعفرپور از تیم میهمان و مرتضی اسدی از تیم میزبان را با کارت زرد جریمه کرد.
تراکتورسازی دیگر نماینده تبریز در لیگ برتر این هفته در ورزشگاه آزادی تهران دست به کار بسیار بزرگی زد و آبی های پایتخت را در یک دیدار پرگل با حساب چهار بر یک شکست داد تا همچنان بخت اول قهرمانی باقی بماند.
شاگردان تونی اولیویرا با این پیروزی به یاد ماندنی 57 امتیازی شده و به تنهایی بر صدر جدول تکیه زدند تا هفته آینده قهرمان این دوره از لیگ برتر در تبریز مشخص شود.
استقلال تهران با این باخت با 47 امتیاز در مکان ششم قرار گرفت.
در هفته پایانی و آخر این رقابت ها تیم های نفت تهران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه 70 هزار نفری یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم می روند.
1756**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال