بانوان ایرانی بر سکوهای اول و سوم تاتوان ترکیه

استانبول - ایرنا - کاپ تاتوان ترکیه با شرکت رکابزنان ایران در قالب تیم CFI.Fastos در دوبخش بانوان و آقایان برگزار شد و با درخشش بانوان ایرانی پایان یافت.

به گزارش پایگاه اختصاصی مسابقات بین المللی دوچرخه سواری بیتلیس ( واقع در شرق ترکیه ) ، تاتوان ترکیه با شرکت رکابزنان ایران در قالب تیم CFI.Fastos در دوبخش بانوان و آقایان برگزار شد که در بخش بانوان فرانک پرتو آذر از همان ابتدای مسابقه پیشتاز شد ، دوچرخه سوار ترکیه ای و مریم جلالیه به ترتیب پشت سر او قرار گرفتند .
در طول مسابقه پرتو آذر فاصله خود را با رقبای خود بیشتر و بیشتر کرد و در پایان موفق شد در مکان اول قرار بگیرد دوچرخه سوار ترکیه ای دوم شد و مریم جلالیه بر سکوی سوم ایستاد، بانوان ایرانی برتری خود را به رخ دیگر رقبای خود کشیدند .
در بخش آقایان نیز رکابزنان ایران در قالب تیم CFI.Fastos شرکت کردند که فرزاد خدایاری در مکان پنجم ایستاد پرویز مردانی متاسفانه به بدلیل زمین خوردن نتوانست مکانی بهتر از هشتم را از آن خود کند نیما پاشایی در جایگاه دوازدهم ایستاد سجاد طاهری سیزدهم و سینا امیر علایی نیز پانزدهم شد.
همچنین دیروز مسابقات چند روزه بیتلیس آغاز شد که تا فردا ( یکشنبه ) ادامه خواهد داشت و امتیازات کسب شده در این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک مهم خواهد بود.
خاورم ** 2010

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال