کشف 23 کیلو و 600 گرم تریاک در همدان

همدان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 23 کیلو و 600 گرم تریاک طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری پلیس سرهنگ علی اصغر خرم روی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی اقدام به تهیه مواد مخدر در وزن های بالا از استان های مرکزی کشور کرده و با خودرو شخصی خود در قالب خانواده به استان همدان انتقال می دهند رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از بررسی ها مطلع شدند این افراد به تازگی قصد جابجایی مواد مخدر را دارند لذا روز گذشته ماموران این پلیس با اعمال ایست و بازرسی در محور ورودی شهر همدان نامبردگان را شناسایی و مقدار 23 کیلو و 600 گرم تریاک از آنها کشف کردند.
سرهنگ خرم روی گفت: در این عملیات دو تن از قاچاقچیان فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر دستگیر و یک دستگاه خودرو آنان توقیف شد.
وی اظهار کرد: اقدامات مقابله ای با پدیده شوم مواد مخدر همه جانبه بوده و رصد و پیگیری تحرکات باندها و شبکه های توزیع کننده مواد مخدر در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان همدان است.
در فروردین ماه امسال 200 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در این استان کشف و ضبط شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد افزایش داشته است.
7526/1181

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال