نماینده ولی فقیه در سپاه:

هدف امریکا از جنگ در خاورمیانه تسلط بر منابع نفت منطقه است

بجنورد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:هدف آمریکا از به هم ریختن منطقه، ایجاد جنگ و کشتار مسلمانان، مقابله با انقلاب اسلامی، نجات رژیم صهیونیستی از سقوط، تسلط بر نفت و مهار خیزش مسلمین منطقه است.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در روز چهارشنبه افزود: انقلاب اسلامی ایران بیشترین نقش را در زمینه مقابله با تحقق اهداف دشمن در منطقه دارد و در این جبهه بیشترین فشار نیز بر روی سپاه پاسداران است.
آیت الله علی سعیدی در نشست بصیرت افزایی سپاه این استان اظهار کرد: مقابله با جریان اسلامی بدلی، همچون داعش و القاعده... از دیگر چالش های موجود در منطقه است .
وی گفت: هدف این جریان های منحرف زیر سوال بردن اسلام ناب محمدی با تکیه بر ادبیات نبوی است که جمهوری اسلامی ایران منادی آن است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به برخی چالش های داخلی کشور از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون اشاره کرد و افزود: ریشه تمامی این چالش ها برداشت متفاوت از حاکمیت دینی است.
سعیدی افزود: آنچه گفتمان دینی را از گفتمان سکولار جدا می کند اصل ولایت فقیه و تبعیت محض از ولی فقیه است.
وی اظهار کرد: میزان اعتقاد و باور به اصل ولایت فقیه، جامعیت و فراگیری دینی و باور به نقش مردم از دیگر شاخصه های اعتقادی مورد اختلاف بین جریانات داخلی است.
این نشست با حضور بسیجیان و کارکنان سپاه در نمازخانه ستاد سپاه جوادالائمه خراسان شمالی برگزار شد.
خراسان شمالی با جمعیت 867 هزار نفری 320 هزار بسیجی دارد. ک/1
3007/5132

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط