لیگ قهرمانان اروپا؛

یوونتوس به سختی از سد رئال مادرید گذشت

تهران-ایرنا-تیم یوونتوس در جریان نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بامداد چهارشنبه موفق به شکست تیم رئال مادرید شد.

به گزارش ایرنا، دراین دیدار که در ورزشگاه تورینو شهر تورین برگزار شد شاگردان آلگری به سختی با نتیجه 2 بر یک از سد تیم رئال مادرید گذشتند.
برای تیم یوونتوس در این دیدار آلوارو موراتا در دقیقه 8 و کارلوس ته وز از روی نقطه پنالتی در دقیقه 57 گلزنی کردند. تنها گل تیم رئال را نیز کریستیانو رونالدو در دقیقه 27 به ثمر رساند.
شاگردان آلگری خیلی زود در نیمه نخست صاحب گل شدند آنان درحالی که بازیکنان حریف در لاک دفاعی بودند از فرصت بدست آمده استفاده کرده و دروازه کاسیاس را در دقیقه 8 باز کردند رفته رفته این وضعیت تغییر کرد و طبق آمار حملات رئال در این نیمه موثرتر ازحریف واقع شد به طوری که شاگردان کارلو آنچلوتی علاوه بر جبران گل دریافتی در دقیقه 27 یک بار نیز توپشان به دیرک افقی دروازه یوونتوس اصابت کرد و با خوش شانسی بوفون به گل تبدیل نشد.
رئالی ها در نیمه نخست سه کرنر زدند در صورتی که تیم یوونتوس در این نیمه موفق به زدن کرنر نشد همچنین درنیمه نخست تعداد خطاهای شاگردان آلگری بیش از تیم حریف بود و بونوچی با دریافت کارت زرد داور جریمه شد.
نیمه دوم باز هم از سوی بازیکنان تیم یوونتوس طوفانی آغاز شد و این تیم در دقیقه 57 به گل رسید در این دقیقه و به دنبال خطای مارسلو مدافع ملی پوش برزیلی رئال درمحوطه جریمه این تیم، اتکینسون داور انگلیسی این دیدار به سود تیم یوونتوس اعلام ضربه پنالتی کرد که این ضربه را کارلوس ته وز آرژانتینی به گل تبدیل کرد و تیمش را از حریف پیش انداخت نتیجه ای که تا پایان ادامه یافت و تلاش بازیکنان رئال برای جبران آن نتیجه ای دربر نداشت و نتیجه دیدار رفت دو تیم در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به حساب یوونتوس گذاشته شد.
برای تیم یوونتوس در این دیدار بوفون، استورارو، بونوچی، کیه لینی، اورا، لیش اشتاینر، پیرلو، ویدال، مارکیزیو، ته وز و موراتا و برای تیم رئال مادرید نیز کاسیاس، واران، په په، راموس، کارواخال، مارسلو، کروس، خامس، ایسکو، بیل و رونالدو از ابتدا درترکیب تیم هایشان قرار داشتند و دراین دیدار بازی کردند.
رئال مادرید در این دیدار کریم بنزما ولوکامودریچ را در اختیار نداشت و غایبان بزرگ تیم یوونتوس نیز پوگبا و آساموا بودند.
این هفدهمین دیدار این دو تیم در رقابت های مختلف اروپایی بود پیش از این دو تیم شانزده بار برابر یکدیگر قرار گرفته بودند که سهم رئال مادرید 8 و یوونتوس 7 پیروزی بود و یک بار نیز دیدار این دو تیم بانتیجه تساوی یک بریک به پایان رسیده بود.
دیدار برگشت این دو تیم چهارشنبه هفته بعد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید برگزار و چهره تیم صعود کننده به دیدار نهایی این رقابت ها مشخص خواهد شد.
در دیگر دیدار این مرحله بامداد پنجشنبه تیم بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ از تیم بایرن مونیخ پذیرایی می کند.
ورزشی.(2)**9144**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال