سرمربی تیم آلومینیوم اراک:استان بوشهرظرفیت بزرگی در زمینه فوتبال دارد

بوشهر- ایرنا- سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: استان بوشهر مهد بازیکنان بزرگ در کشور است و ظرفیت بسیار زیادی در این زمینه دارد.

مهدی پاشازاده چهارشنبه درپایان دیدار تیمش مقابل ایران جوان خورموج در گفت وگوبا ایرنا افزود: جای بسی تاسف است که جای این همه استعدادها و ظرفیت های خوب فوتبال بوشهر در تیم های مطرح ولیگ برتر کشور خالی است.
وی از مسوولین استان بوشهرخواست قدر این مردم وجوانان این استان را بدانند و با حمایت های خود زمینه را برای داشتن یک تیم فوتبال درلیگ برتر کشور برای استان فراهم کنند.
پاشازاده در مورد محرومیت خود نیز گفت: من نمی دانم برای چه این محرومیت سنگین برای من صادرشده اما باید تحمل کرد و تمام توان خود را باید در زمین مسابقه برای حضور قدرتمند در مسابقات بگذاریم .
وی افزود: ما کاری به بازی حریفان نداریم وسعی داریم با کسب پیروزی دربازی خود به لیگ دسته اول کشور صعودکنیم .
پاشازاده از حضور بیش از چهار هزار تماشاگر خون گرم خورموجی در این دیدار ابراز خوشحالی کرد و افزود: این تعداد تماشاگر که فقط تیم خود را تشویق می کردند و کمترین حاشیه یا توهینی به تیم ما و حریفان نداشتند پشتوانه بسیارخوبی برای فوتبال استان بوشهر و شهرستان دشتی است.
وی اظهار کرد: اگر کمی سرمایه گذاری وتوجه از سوی شرکت ها ومسوولان صنایع بزرگی که دراستان بوشهر هستند به فوتبال شود، این استان سالانه ده ها فوتبالیست بزرگ به کشور معرفی خواهدکرد.
بازیکن اسبق تیم ملی افزود: بازیکنان بزرگ همواره از شهرها و مناطق کوچک بر خاسته اند ونمونه بازر آن عباس سرخاب است که از شهر کوچکتری مانند میناب به سطح اول کشور راه یافت و این شهرستان استعدادهای بسیار بزرگ وخوبی دارد.
وی از مسوولان شهرستان دشتی واستان بوشهر وتیم فوتبال ایران جوان خورموج به خاطر مهمان نوازی بسیارخوب و دوست داشتنی تقدیر و تجلیل کرد.
شهرستان دشتی با80هزارنفرجمعیت درفاصله 80کیلومتری جنوب بوشهر واقع شده است .
7206/1656**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال